19 Mar 2014

Gal Tu - Europrotas?

Išsiilgę ar neragavę protmūšių kovų gavo galimybę išbandyti jėgas Europrotų turnyre. Sveikiname Edinburgo Europrotų pavasario sezoną laimėjusią Konstitutitutita komandą, kuri visus turus laikėsi antroje vietoje, bet galiausiai sugebėjo išsiveržti į pirmąją vietą bendroje įskaitoje. Šiems šauniems europrotams atiteko organizatorių firminiai skėčiai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, bei linkime nesustot kutent savo protų!

Daugiau informacijos Europrotų tinkapyje bei:

„Europrotai“ – kas tai?

„Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.
Vienas žaidimo turnyras sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų. Žaidimo vedėjas paskelbia turo temą ir garsiai perskaito dešimt klausimų, kuriuos kiekviena komanda aptaria, sugalvoja tiksliausią ir logiškiausią atsakymą ir užrašo jį ant atsakymų lapelio. Turo pabaigoje komanda lapelį atneša žaidimo vedėjui, kuris per trumpą pertraukėlę apibendrinęs atsakymus paskelbia rezultatus. Turnyro nugalėtojais tampa komanda, surinkusi daugiausiai taškų per visus penkis turus.
Kiekvienas iš penkių per turnyrą vykstančių turų yra skirtingas: pirmasis – bendrųjų klausimų turas, antras ir trečias turai atspindės tam tikrą visus dešimt klausimų vienijančią temą, ketvirtasis turas sudarytas iš vaizdų, nuotraukų, vėliavų, logotipų ir kitų vaizdinių, o penktojo turo metu skambės muzikinės mįslės – dainos, kūriniai, kalbos ir t.t.
Viena komanda gali dalyvauti viename, keliuose arba visuose pavasario „Europrotų“ sezono turnyruose. Žaidimo vedėjas veda bendrą komandų pavasario sezono įskaitą. Daugiausiai taškų per visus pavasario „Europrotų“ sezono turnyrus surinkusi komanda tampa sezono nugalėtoja.


No comments:

Post a Comment