28 Nov 2014

EULS Christmas Ball 2014


Tą pačią lapkričio 26 dieną tik jau 9pm EULS nariai (ir ne tik) rinkosi Teviote, kur (kad ir mėnesį prieš) vyko tradicinis renginys EULS Christmas Ball.

Besirenkančius svečius pasitiko Kalėdų Senelis su elfu (aka apšilimo vadovu) ir pilna šildančių dovanų dėžute! :> Maždaug pusvalandį su seneliu bendravusius ir apšilinėjusius renginio dalyvius pasveikino renginio vedėjai Rūtelė ir Augmantas. Netempdami "į naktį" pradėjome vakaro programą!

Vakarą pradėjome talento pasirodymu (taip, talentO). Gaila, bet nuo pernai talentingų ir savo talentus galinčių pademonstruoti EULS narių gretos labai susitraukė, todėl šįkart savo pasirodymu publiką sužavėjo tik Vytautas, kuris pagrojo mums birbyne. Ačiū jam už puikų pasirodymą!:)

Vakarui įsibegėti padėjo žaidimas "Grandinėlė". Šis žaidimas išjudino net labiausiai sustyrusius EULS narių kaulus, nes dalyviams teko "sulakstyti" net triskart (hehe). Vis dėlto, po įnirtingos trijų etapų kovos nugalėjo draugystė. Matot, tokiais atvejais EULS komitetui 2=1 ir 1=2, nes mums vienodai svarbūs visi LitSoc nariai ir neskriaudžiam nė vieno (va kokia graži mintis gavosi :') ).

Prasibėgioję, prieš pradėdami toosą turėjome dar pramiklinti ir rankas. Na, o tam geriausiai galėjo pasitarnauti žaidimukas "Dovanos pakavimas" (šį žaidimą, manau, jau galėsime vadinti tradiciniu). Dalyviams reikėjo mūvint kumštines pirštines išpakuoti kalėdinę dovaną. EULS prezidentas Domas nusprendė pavelniauti, todėl pirmiausia buvo "pakišta" tuščia dėžutė su užrašu "bandyk dar kartą". Na, tokia staigmenėlė dalyvių azarto nesumažino ir visi puolė pakuoti jau tikrosios dovanos. Po +-5 minučių sudėtingo komandinio darbo (čia šiaip melas, nes visi žiauriai norėjo gauti dovanėlę) Gretos rankose galų gale išvydome puodelį. :))

Taigi, apšilę kojas, rankas ir šiaip visus kūnus pradėję smagiausią vakaro dalį - šokius. Įsibegėjome lėtai, bet daina po dainos vis daugiau dalyvių įsijungė į "ratelį", kol galiausiai kad ir kokį š Arnas leido, visi buvo žiauriai apsipatenkinę. Deja deja vajė, viskas, kas gerai, turi pabaigą... Šįkart pabaigą žymėjo EUSA apsauginio frazė "we are closing". Jo emocijų nepaveikė net visų dalyvių traukiami "Trys milijonai"...

Ir visgi, vakarėlis privalėjo tęstis! Christmas Ball dalyviai perkelė savo pajėgas į Robertson's Close bendrabučio common room'ą (taip, vėl ten pat). Na, o kas buvo toliau jau yra istorija...... Linksmybės tęsėsi iki paryčių, afteris keitė afterį ir ketvirtadienis nemažai kam buvo nedarbinga diena. :)

Tikimės, kad nepasididžiavę ir atvykę EULS nariai liko patenkinti kalėdiniu baliumi. Na, o tie, kurie iškeitėt puikų vakarą tautiečių draugijoje į pasisedėjimą prie kompo, gailėkites, nes kito tokio renginuko teks laukti visus metus. Iki Christmas Ball 2015!

Pasirenkam 1080p kokybę.

P.S. Renginio nuotraukas galite pasižiūrėti čia.

No comments:

Post a Comment