23 Nov 2014

KET-VIR-TA pergalė iš eilės!

Super_osom salė be tritaškių, kurioje negali pasireikšti taikliarankiai lietuviai
And here we go again. Ir vėl sekmadienis. Ir vėl CSE Trust Upper Hall'as. Ir vėl 'rimčiausių' kašiorų derbis (tiesą sakant, šį kartą jau visai rimtci būvam). Tvarkaraštis skelbė, jog penkioliktą valandą keturiasdešimt penkios minutės pečius surems komandos Lietuva ir JCMB-Ballers (who da hell knows what that JCMB stands for.. (JCMB - James Clerk Maxwell Building, ekonomiste - red.past.). Nors dėl organizuotumo trūkumo, varžybos eilinį kartą nurodytu laiku neprasidėjo, tačiau mečas vis dėlto įvyko.
Dar prieš žengiant į apšilimą, turėčiau pastebėti, kad krepšinis LitSoc'e populiarėja, nes šiandien susirinko net 10 vaikėzų, 2 šaunuolės mergužėlės ir vienas sirgalius, kuris atstojo sekretoriato vierchą (ačiū, Ignai). Net apšilimo metu buvo galima pastebėti, jog komanda smarkiai tobulėja, nes net neturėdami savo kamuolio sugebėjo vieną susišaudyti bei atlikti organizuotai atrodantį apšilimą (chebra, o rimtai, gal kas norit padonate'inti mums kamuolį? :>). Bet kad ir kaip nemalonu kartotis, tačiau lietuviai vėl apšilimo pabaigą praleido taisydami savo krepšį, nes kažkas jį sugebėjo nulenkti (oh well). Kai kurie komandos nariai net pastebėjo tendenciją, kad paskutinius porą kartų, kai apšilime dalyvavo Ąžuolas, pusę apšilimo teko taisyti kašį. :} Tikriausiai Ąžuolas dienomis tarp varžybų vakarais vienas bibliotekoje žiūri šituos video.
Tad sutvarkę kašį ir pasakę savo šūkį "eina jie ..." (na trečio žodžio jau negalima rašyti dėl tam tikrų etinių sumetimų) pradėjom grajų.
Rungtynes pradėjo Lukas-Deividas-Dovilė-Edvinas-Mantas (Ąžuolui startuoti nebuvo leista, nes jis (&^%#%) praėjusį savaitgalį varžybas iškeitė į operą), o 'suoliukui' atstovavo Andrius, Andrius, Laurynas, Arnas, Ugnė, Ernestas ir...Ąžuolas. Turiu pripažinti, jog miglotai prisimenu pirmąjį kėlinį, tačiau privalau pabrėžti tai, jog lietuviai puikiai tvarkėsi su priešininkų komanda, nors ir jie turėjo über kietą panikę, kuri žaidė geriau negu jos visa komanda (gal tai ir buvo priežastis, kodėl lietuviams gerai sekėsi?). Dar jau atrodo baisiai svarbu paminėti, kad priešininkai savo gretose turėjo juodaodį, kuris prieš mus žaidė jau gal ketvirtą kartą (bet žiauriai osom, kad jam šiandien nėjo korta). Tai teip ir nesupratom, kuriai jis iš tikrųjų atstovauja. Eventualiai, lietuviai įgavo šiokį tokį pranašumą ir toliau stūmėsi į priekį. Casual pirmas kėlinys po kurio 10-5.
Antrasis kėlinys daug įvairovės nežadėjo, galima būtų paminėti tik tai, jog net ir visą savo penketą pakeitę lietuvaičiai ir toliau taip spaudė/atakavo/niekino/(insert more uber_fancy verbs here) savo priešininkus, kad jų lyderės net pagailo. Antrasis kėlinys prabėgo taip žaibiškai, kad net nepastebėjom, kaip Kobe Krukauskas padaręs porą lankų aplink aikštelę ir apsivaręs varžovus įmetė PIRMĄ EDINBURGE švilpuko sumušėją (neveltui Kobe). Lietuviai, išnaudoję visą savo arsenalą, pakankamai lengvai dorojosi su JCMB-Meatballs ir antrąjį ketvirtį užbaigė +9. Rezultato, deja, nieks nepamena, nes per ilgąją pertrauką jau norėjom švęsti, bet visgi reikėjo dar atžaisti porą kėlinukų.
Atsisveikinę ir atsibučiavę su Dovile, lietuvaičiai į žaidimą įvedė kitą moterišką figūrą. (srsly, almost pagrindinis trečio kėlinio highlightas buvo tai, kad pradėjo žaisti Ugnė). Ką čia dar parašius.. Tai va, trečią kėlinį lietuviai biškę prasileido, bet vis dar pirmavo (primetat? :D). Taip pat verta paminėti tai, jog prie statistikos įrašyta dvi atskiros eilutės, sakančios, kad Ąžuolas ir Kobe Krukauskas atitinkamai 1 ir 2 kartus įspūdingai nuputė varžovų kamuolius (čia suprask blokai). Kobe įspūdingai dukart iš eilės blokavo varžovų Chris Paul lygio įžaidėją, tai net pats buvo susinepatoginęs. Na, kad ir kaip ten bebūtų, po trijų kėlinių "Lietuva" išlaikė savo pranašumą.
**lyrinis nukrypimas. Komanda "Lietuva" šį sezoną dar nesužaidė tokio trečiojo kėlinio, kad fanai galėtų pasakyti "Jei gims dukra, pavadinsiu Trečiu Kėliniu." Na, bet dar nevėlu pasitaisyti.**
Lemiamas ketvirtis anaiptol nebuvo lemiamas, nes lietuvių lyderis Edvinas dar likus pusei kėlinio išsiruošė namo. Na bet visgi pakentėjo dar kelias minutes kad galėtų pasimaudyti lietuvaičių šlovės spinduliuose. Kėlinio metu lietuviams aikštelėje didžiąją laiko dalį atstovavo Ernestas, Andrius ir Laurynas, kurie puikiai pasirodė ir dar pasispyrė į priekį. Nu tikrai, čia tokia žagynė buvo, kad net baisu, kaip laimėjom. Kėlinio hailaitu turbūt tapo Ernesto emocingas šūksnis po sėkmingo epizodo gynyboje, užvedęs visą mūsų komandą ir pakėlęs nuotaiką iki over 9000 levelio.
Varžybos baigėsi 66-48 ((33-24)x2) komandos "Lietuva" naudai. Puikiai pasirodė vidurio puolėjas Mantas (220), kurio dėka laimėjome lentą (sakyčiau varžybų MVP), taip pat garbingo paminėjimo verti Edvinas, Ąžuolas, Lukas, Kobe ir visi kiti likę. Tad, puikiai išnaudoję visą savo suoliuką lietuviai nesunkiai gavo dar vieną dabljū (dabljų stands for W which stands for win) ir pratęsė laimėtų varžybų seriją. Kitą savaitgalį įvyks paskutinės šio semestro varžybos, kuriose "Lietuva" susitiks su vieną pergalę turinčiais lygos autsaideriais Sunday Scrapper'iais. Pergalės atveju, lietuviai pretenduoja pirmą ratą užbaigti trečioje vietoje. (o kas galėjo pagalvot, kad paprasti vyrukai ir panelės iš mažosios Lietuvėlės tiek pasieks? :>)
Už nevaikiškai gerą pasirodymą dėkojame:
Andriui, Andriui, Arnui, Laurynui, Ernestui, Deivui, Edvinui, Ąžuolui, Lukui, Mantui bei šauniosioms merginoms - Dovilei ir Ugnei (nes be jūsų visa tai nebūtų įmanoma).

Be to, pergalę skiriam įžaidėjui Lukui, neseniai atšventusiam savo 18-ąjį gimtadienį. Triskart valio!

©Ąžuolas nu ir šiek tiek Arnas prisidėjo.

No comments:

Post a Comment