2 Nov 2014

Kultūrinis renginys: Halloween Flat Crawl + club nightSveiki!

Taigi praėjusį penktadienį, kaip tikri vakariečiai atšventėm Helovyną!

7pm kas pasipuošę ir išsidažę, kas šiaip šypsena apsiginklavę atvykome į pirmąjį butą Rankeilor Street'e. Ten mus pasitiko ne tik buto šeimininkai Domas (kuris kaulijo iš visų pinigus!), Andrius ir Ugnė, bet ir štai toks vaizdelis:EULS nariai nepasikuklino ir pasiėmę po sidabrinę skardinę į rankas pradėjo vakarą. Tiesa, kai kurie, Ąžuolo padedami, pasirinko sidabrinę skardinę ištuštinti per kelias sekundes, kai kurie pasirinko vyno taurę, o kai kurie skanavo savo atsineštais "gardumynais".

Pirmame bute visi apšilom, susipažinom (kas ko nepažinojo) ir apie 8.30pm patraukėm į antrąją "stotelę" - Robertson's Close bendrabučio common room'ą.

Ten pratęsėm vakarą programa "35%+", dar geresniais prikolais, prisipažinimais ir net sportu (vienas garbingas asmuo pagalvojo, jog visai smagu būtų padaryti atsispaudimų). Kad ir kaip bebūtų gaila, po šios stotelės dalis žmonių mus paliko :( . Kai kurie laikydamiesi savo kitų planų, kai kurie dėl nepalankių aplinkybių.

Visgi, sukaupę paskutines jėgas ir radę kelią į CITY klubą ištvermingiausi EULS nariai šoko iki ryto. Iš klubo išėjom tik nustojus groti muzikai. Turėję, daugiau jėgų organizavosi afterparčius, o likusieji patraukė link savo šaltų (bent jau pas mane buvo šalta) namų. Šeštadienio rytas galbūt ir nebuvo lengvas, bet tikimės, kad visi likote patenkinti ir kitą kartą dar ir daugiau draugų ir pažįstamų priviliosit (especially laukiam frešerių, kažkaip pamiršom jus jau nuo krikštynų :( ).

All in all, kaip visada laukiam jūsų visų pastabų ir patarimų ateities renginiams. EULS komitetas dekoja visiems atvykusiems, o neatėjusiems galime tik pasakyti, kad daug praradot. #badumts

Iki kitų kartų.

No comments:

Post a Comment