16 Nov 2014

"Lietuva" ir toliau skina pergales!

Varžybų švieslentė
Taigi šiandien 2.30pm ( jei iš tiesų, tai šiek tiek vėliau) komandos "Lietuva" vyrai ir mergina stojo į mūšį su "Medics 2" komanda.

Likus kelioms minutėms iki varžybų prie varžovų krepšio apšilinėjo gal 15 žaidėjų, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, "Medics 1" komanda nusprendė į savas varžybas ateiti gera valanda anksčiau, kad galėtų palaikyt savo draugus. "Lietuva" šįkart palaikymo nesulaukė, tačiau likus kelioms minutėms iki rungtynių starto salės duris praverė Mantas 220 ir mums jokios kliūtys tapo nebaisios. Suskandavom šūkį "pabandom laimėt" ir išėjom į aikštę "pabandyt".

Rungtynes mūsiškiai pradėjo tokiu penketu: Mantas, Lukas, Deivydas (Kobe), Edvinas ir Ugnė, o suolelį (grindis) patrinti ir švieslentę "pašefuoti" liko Arnas ir Laurynas. Mantas nesunkiai laimėjo ginčo kamuolį, tačiau komandos varikliukas vedėsi sunkiai. Pirmosiomis minutėmis komandos apsikeitė klaidomis ir netiksliais metimais. Atrodė, kad tos pirmosios minutės tęsiasi žiauriai ilgai, bet galų gale kėlinys baigėsi tokiu futbolišku rezultatu 5-3 mūsiškių naudai. Pirmojo kėlinio highlightas buvo toks, kad Mantas 220 grumdamasis po krepšiu pasiuntė mediką ant žemės, kad šiam beliko sušukti "duuuuuude".

Per trumpą pertraukėlę atstatę kūno skysčių pusiausvyrą ir suderinę žaidimo strategiją kilome į kovą toliau. Antrajame kėlinyje "Lietuva" įjungė antrą pavarą ir pasiuntė varžovus į mini-nokdauną. Mantas tiesiog karaliavo po varžovų krepšiu ir varė juos visus į neviltį. Tiesa, antroje kėlinio pusėje medikai kiek susiėmė ir neleido mūsiškiams sutvarkyti visų formalumų jau antrajame kėlinyje. Po pirmosios pusės švieslentėje degė rezultatas 12-7. Rezultatyvumas neįspūdingas, bet tai buvo tik pradžia.

Trečiajame kėlinyje medikai pasikvietė legionierių iš "Medics 1" komandos, kuris ūgiu galėjo prilygti Mantui, tačiau užsivedimu ir kovingumu - niekaip. Mūsų aukštaūgiai ir toliau varė į neviltį varžovus atkovotais kamuoliais (realiai pamąsčius, tai turbūt Mantas vienas nusiėmė daugiau negu jų visa komanda), o mus kiek varė į neviltį netaikliais metimais iš po krepšio ;) . Vis dėlto medikas 210 neilgai trukus sėdo laukti savo komandos varžybų, bet tada, kur buvę, kur nebuvę medikai sugalvojo išnaudoti savo sportiškos merginos galimybes, kuri pelnė net kelis taškus iš eilės. Tačiau tada atėjo mūsiškių dominavimo metas. Vienoje atakoje Lukas įspūdingai perdavė kamuolį Kobei, kuris nenusileisdamas ant žemės gražiai įmetė kamuolį į krepšį sulaukdamas "Lietuva" suolelio ovacijų. Kėlinio pabaigą lietuviai sužaidė geriau ir po trijų kėlinių "Lietuva" pirmavo 19-12.

Per pertraukėlę prie "sekretoriato" priėjo varžovų komandos kapitonas ir paklausė rezultato. Sužinojęs, kad jo komanda nusileidžia 7 taškais pastarasis nukiūtino atgal prie savo suolelio. Visgi, pasirodo, tai nebuvo geras ženklas, nes lietuviai kėlinį pradėjo tragiškai... Iš septynių taškų pranašumo greitai beliko 3 ir dar pagrindinis komandos įžaidėjas Lukas Jasikevičius patyrė čiurnos trauma (tiesa, medikai nebūtų medikai, jei su savimi neturėtų kokių nors pagalbos priemonių, todėl Lukui pagalba buvo suteikta). Praradę vieną žaidėją, bet su dvigubu užsidegimu lietuviai puolė varžovams į atlapus ir antrąją kėlinio pusę sužaidė puikiai. Kobe atakavo iš vidutinio nuotolio, Mantas ir Edvinas varė į neviltį varžovų žemaūgius po krepšiu, Arnas, Laurynas ir Ugnė taip pat vaizdo aikštėje negadino ir nuskambėjus "five, four, three, two, one" ir akimis palydėjus netaiklų Kobe metimą iš aikštės vidurio buvo užfiksuotas galutinis rezultatas 25-17 (kurį paskui padauginę iš dviejų gavome apvalesnius skaičiukus).

Ši pergalė buvo jau trečioji iš eilės komandai "Lietuva" ir suteikė dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Turnyro starte komanda klupo ir kėlėsi, tačiau dabar jau susižaidė ir demonstruoja puikų komandinį žaidimą žaisdami kaip tikri vyrai ir viena mergina!

Šį semestrą komanda "Lietuva" dar sužais dvejas rungtynes per ateinančius du sekmadienius. Nepasididžiuokit ir ateikit palaikyti saviškių! Lapkričio 23 dieną 3.45pm bei lapkričio 30 dieną 5pm.