30 Nov 2014

Mes už... Lietuvą!

Taip netikėtai atėjo paskutinės šio semestro "darbinės" savaitės sekmadienis. Vidury savaitės atšventę Kalėdas, krepšinio komandos Lietuva vyrai penktą valandą vakaro vėl kilo į kovą. Šįkart mūsiškių "patrankų mėsa" tapo Sunday Scrappers (sekmadieniuxai). :>

Prieš pradedamas pačių rungtynių apžvalgą noriu viešai paskelbti, kad Ąžuolas vėl mus išdavė. Tiesa, šįkart ne su opera, o su liga. Na bet nors ir netekę savo "idėjinio vado", lietuvaičiai prieš varžybas nužvelgė varžovus ir nusprendė, kad apšilimo nereikia (iš tikrųjų tai kamuolio neturim vis dar, tad kalėdinėms dovanoms dar nevėlu) ir pradėjom rungtynes.

Neįnirtingas pirmasis kėlinys prasidėjo gal iš penkto bandymo pelnytais Manto ar tai Edvino taškais. Iš tiesų net sunkoka rasti kažką pozityvaus varžovų žaidime, nes jie (švelniai tariant) atrodė, kad pirmą kartą laiko kamuoliuką rankose.:) Fun fact #1: varžovai savo gretose turėjo Vince Carter, bet ir šis negalėjo nieko padaryti prieš lietuvaičius, taip pat buvo vienas varžovas, kuris tikriausiai jau labai mūsų išsigando, nes ant jo sėdmenų buvo labai ĮTARTINA dėmė. Žodžiu, per daug nepasakojant visko, kas ten vyko, esmė tokia, kad per pirmą kėlinuką prasileidom gal tik vieną metimą.

Na antras kėlinys vyko panašiai kaip ir pirmas, bet Lietuva ėmė gintis šiek tiek lyg "iš po vakarykščio" (tikriausiai dėl penketuko aikštėje) ir būtent antras kėlinys turbūt buvo tas, kai "sekmadieniuxai" pelnė daugiausiai taškų. Fun fact #2: antrojo kėlinio metu rugtynių sekretoriatui pagailo varžovų, todėl pora taškelių buvo užrašyta už pastangas.:} Rezultato nepamenu, bet dar tikrai turėjom šansų užsikabinti šiose rungtynėse.

Trečiasis kėlinys prasidėjo mūsiškių deriniu pavadinimu "šitas penketas bus aikštėj, kol Ugnė nepelnys taškų". Kaip lietuviai tarė, taip ir padarė ir jau pirmoje atakoje Ugnė atidarė savo taškų kraitį. Visi komandos vyrukai ją labai sveikiname ir tikimės, kad čia tikrai nebuvo paskutiniai taškeliai! Trečiasis kėlinys dar pasižymėjo tuo, kas net atsispindi "švieslentėje" - Žygis blokavo varžovų panelę ir (būgnai muša ritmą..!) po įspūdingo Edvino perdavimo Mantas įkrovė kamuolį iš viršaus (manrods per patį Carterį). Fun fact #3: viduryje kėlinio ant atsarginių suolelio prisėdęs Edvinas nusprendė imtis komentatoriaus rolės ir labai pakėlė nuotaiką kiek aikštėje nuobodžiaujantiems tautiečiams. Tiesa, komentatoriaus pareigas tęsė ir būdamas aikštėje. :D

Po trečiojo kėlinio susizgribom, kad šitoj intra-mural lygoj ir taškų skirtumas visai svarbus mums. Taigi prieš ketvirtąjį kėlinį sugalvojom neleisti varžovams pelnyti taškų visai.

Deja deja, kaip tarėm, taip nepadarėm šįkart. Prasileidom du metimus... :/ Na, bet (kaip Ąžuolas pasakytų) žagynė tęsėsi ir galutinis rezultatas užfiksuotas švieslentėje buvo Lietuva 86-22 Sekmadieniuxai ([43-11]*2). Labai atsiprašau, kad apie ketvirtą kėlinį neturiu nei fun facto, nei šiaip kokios informacijos, bet kad jis jau visiškai buvo formalumas ir net aš pats buvau patikėjęs, kad laimėsim. Čia jau tokia situacija, kai varžovų sirgaliai palieka areną (arba užmėto skarbonkėm aikštę) ir kai jau Kobe sėdi ant suolelio.
Švieslėntė. Apačioje matote įdomesnę statistiką. Tiesa, Kobe įmetė daugiau, tik paskui sekretoriatas skaičių pametė. :/

Taigi, va šitaip ir baigėsi pirmasis intra-mural krepšinio lygos ratas. Galutiniai Lietuva rezultatai dar nėra suvesti, bet planuojam, kad po pirmojo rato būsim treti su šešiomis pergalėmis ir trim pralaimėjimais.

Šią pergalę skiriame šiandien varžybose pasirodyti nesugebėjusiam Laurynui, kuris vakar atšventė savo 40-ąjį gimtadienį! Linkime sveikatos, stiprybės bei daug taiklių metimų antrajame varžybų rate.

Labai ačiū visiems žaidusiems bei palaikiusiems ligi šiol. Iki susitikimo kitąmet!