2 Nov 2014

Specialusis reporteris Ąžuolas apie krepšinio komandos "Lietuva" pasirodymą

Šiandien galime pasidžiaugti, kad Žalgiris irgi laimėjo 7dieninį krepšinio derbį. Tačiau ši apžvalga tikrai ne apie žaliai baltą komandą, o apie šauniuosius Edinburgo lietuvius, kurie pateikė staigmeną sugebėję atsitiesti net po dviejų (trijų - red. past.) pralaimėjimų iš eilės. Tad, ilgai nelaukus, griūkime gylyn į apžvalgą.

Jau apšilimo metu matėsi, kad abi komandos nusiteikusios kovingai ir pasiruošusios kibti viena kitai į atlapus. Šį psichologiškai intensyvų apšilimą vainikavo komandos "Lietuva" krepšys, kuris neatlaikė nervų karo ir nusprendė atsipūsti (nusisukti į šoną) (Special thanks to Ąžuolas). Tačiau, ištaisius šiuos techninius nesklandumus, abi komandos rikiavosi viduryje aikštelės ir laukė vadinamojo tip-off'o.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem Lietuvos pergalėm iš eilės: laimėta kova dėl kamuolio bei nevaikišku dominavimu po priešininkų komandos krepšiu. Kai Velvet Platinum Deluxe B sukrapštė savo pirmas akis, įsiaudrinę lietuviai jau buvo susikrovę dviženklį taškų skaičių. Gera pradžia - pusė darbo, todėl skirtumas augo "Lietuva" naudai, o komandos žaidėjai atrodė it litą svarą radę.

Antrajame ketvirtyje Lietuvos varikliukas pradėjo buksuoti ir rytų Europos ambasadoriai sulaukė svaraus pasipriešinimo iš savo Velvetinių varžovų. Priešininkai toliau kaišė pagalius lietuviams į ratus ir neužilgo jau mynė jiems ant kulnų. Juodasis kėlinys baigėsi. Vos +2 Lietuvos naudai. Iššvaistę pirmajame kėlinyje įgyta pranašumą, tautiečiai jau buvo išsigandę, kad istorija pasikartos ir eilinį kartą antrasis kėlinys juos paskandins.

Po didžiosios pertraukos abi komandos stojo į areną toliau aiškintis savo santykių (aišku ne kumščiais, o taškais), tačiau Velvetinių kiaušai vis dėlto buvo nei deliuxiniai, nei platininiai, todėl jie nebeatlaikė kovingųjų krepšinio dievaičių spaudimo ir paleido vadžias iš rankų. Antroji rungtynių pusė atrodė kaip viena didelė mūsiškių ataka, nes Velvet Platinum Deluxe B taip ir nesugebėjo pakilti į paskutinį reidą. Lietuva išnešė savo sveiką kailį, tačiau rezultatus sufleruoja, kad tuo pačiu dar ir išsinešė priešininkų kailius žiemą kailiniams siūti.

Suvyniojant šį reportažą, galima būtų pridurti tik tiek, kad Lietuvos vaikėzų ir Ugnės pergalę lėmę laimėta lenta bei parodytas charakteris. Be to, galų gale uždengėm varžovų juodaodį! Todėl tikimės, jog šie patrakėliai išlaikys aukšta moralę ir iki kito sekmadienio, nes jau ateinančią savaitę nusimato Lietuvos ir EUBC 3 akistata.

Galutinis rezultatas: Lietuva 58 - 32 Velvet Platinum Deluxe B

No comments:

Post a Comment