18 Jan 2015

Baigėsi atostogos, prasidėjo krepšinis

Kobės daina
Dviženklį deficitą panaikinę... juokauju, iš tiesų tai su*isom į vienus krepšius. Naująjį sezoną (taip, čia sezonai po semestrą (šitą sužinojom tik šią savaitę... taigi galim pasakyt, kad pirmąjį šių metų sezoną užbaigėm treti)) komanda Lietuva pradėjo akistata su the Bobcats. Sekmadieninis derbis prieš praeito sezono lygos autsaiderius nieko sunkaus nežadėjo, na bet buvo fainai. Ok, tad nevyniojant į vatą, judam prie apžvalgos.
Apšilimas, ane? Na jo, tai nieko įdomaus ten neįvyko. Komandoje šiandien žaidė: Ernestas, Arnas, Laurynas Brazas, Andrius, Andrius, Ugnė, Lukas, Deividas Kobe, Edvinas "nu nebėkit b** į greitas" ir Ąžuolas (Mantai, pasveik!). Dar vertas atskiro paminėjimo epizodas – Vitkus dar jaučia nostalgiją naujiems metams, todėl gurkšnojo vandenį (?) iš Jėgerio butelio, kurio specialiai net nepraskalavo (lygtais nolsiemkė buvo).
Po Ąžuolo laimėto tip-off‘o užtikrintai rungtynes pradėję lietuvaičiai gan smarkiai baudė bobo kačiukus ir iškart šovė į priekį. Jeigu skaitysit toliau, tai sužinosit paslaptį, kad užtikrintai lietuviai žaidė ir tolimesnį laiką. Gal ir neiškart susikrovėm dviženkę persvarą, bet oh well. Pirmo kėlinio highlight‘as: Ugnė susipažino ir susirado draugę iš varžovų. Sėkmės tolimesniuose santykiuose!
Antrasis kėlinys: ar įvyko kas nors įdomaus? lol grin emoticon Bet buvo kelios ĮSPŪDINGOS akimirkos kaip Arno feilas, kuomet laisvas metimas iš po kašio tapo bandymu sudaužyti lenta su kamuoliu-plyta. Ir aišku. Kobe vėl blokavo. Šį kartą auka tapo kepuriuotas (nepatikėsit, bet vienas varžovas lošė su beisbolke, o kitas su žiemine kepure... Kodėl? Net neklauskit. :D ) bobo kačiukų atstovas, kurį Kobė nupūtė du kartus iš eilės taip, kad net kepurė nukrito gasp emoticon. Ai, dar varžovai bandė apglėbti Ąžuolą, į ką pastarasis atsakė nervingu "wtf, man?" o vėliau vienam bobo kačiukui pavyko iškirsti Ąžuolo raiščius. Vitkus jau sakė jam kviesti greitąją ar kokį kitą š, bet Ąžuolas išgyveno ir jau po kelių minučių (čj, kokio pusvalandžio) grįžo į aikštelę. #justĄžkėthings
Trečiąjį ketvirtį lietuviai pradėjo turėdami persvarą, o pabaigė jį tik susirinkę palūkanų nuo jau turėtos. Trečiojo kėlinio x-faktoriai buvo Edvis ir Ernis. Ši porelė buvo tarsi Ying and Yang, nes Edvis totaliai dominavo savo krepšį, sugebėjęs į jį net įsimesti. O Ernis įmetė nesveiką kiaurą nuo baudos ir išreiškė savo pranašumą parodydamas lankui fuck‘ą (nemačiau, bet taip man sakė).
Ketvirtas kėlinys buvo tiesiog vyšniukės uždėjimas ant torto, nes Lietuva taip ir nepaleido vadelių iš rankų ir ramiais veidais toliau vieną po kito kliudė bobo kačiukus. Aišku, buvo keli gražūs epizodai iš visų žaidėjų (be abejo ir Kobės), tačiau mes čia susirinkom ne jų aptarinėt. Tikrasis kėlinio hailaitas buvo tai, jog vėl beveik visi norėjo išjungt ryžą priešininką (dar nepabodo mums jo mušt?). Bet lietuvaičiai nenusileido iki pašlemėkų lygio ir įrodė savo ne kumščiais, o taškais.
Darant konkliuziją, Lietuva pasipriešino priešams priešišku priešiškumu ir užbaigė varžybas dominuojančiu 56:22 (28:11 x 2) rezultatu. Kitą sekmadienį, 17:00, Lietuva susitinka su Medikų I komanda, todėl nusimato tikrai įtemptas ir nervus operuojantis susitikimas. Tad, žiūrovai ateikit, plėjeriai plėjinkit, Mantai sveik, o, Lukai, parsivežk mašiną anksčiau ir ateik į varžybas.
Tad, ačiū, kad skaitėt, mieli skaitytojai, iki pasimatymo kitą kartą.

Ąžuoliukas

No comments:

Post a Comment