26 Feb 2015

EULS Spring(ish) Poker Night

Martynas, Augmantas ir Edvinas
Vakar (vasario 25) Edinburgh University Lithuanian Society organizavo jau tradicija tampantį pokerio turnyrą. Tai buvo jau antrasis turnyras šiemet, bet pavasariškas oras kažkodėl atbaidė lietuvaičius, todėl suaukėme tik 16 dalyvių. Vis dėlto, nė vienas atvykęs į lietuvių pamiltą restoraną ENJOY nebuvo linkęs pasiduoti be kovos.

Žaidėjai rinktis pradėjo apie šeštą tad iki žaidimo (ir per jį) turėjo progą pasimėgauti nuolaidiniai gėrimais. Prieš sėdant prie stalo įvyko ir vienas dalykas, kurio niekas nesitikėjo ir net negalėjo numatyti: garbus EULS komiteto narys, atliekantis treasurerio pareigas, krepšinio komandos kapitonas ir žymus Taylow Swift mylėtojas Ąžuolas pagaliau nusipirko membershipą (!!!). Tad sutikę jį duokit petaką ir žinokit, kad dabar jis jau nebe "šalia jūsų", bet "su jumis".

Prie stalų susėdome prieš septynias ir tradiciškai pirmąją valandą buvo leidžiama vėl išsipirkti pradinį žetonų skaičių. Šioje kategorijoje greitai lyderiais tapo Mantas (Edinburgo klubų gidas), Edvinas (kašio treneris) ir Dainius (užpraeito turnyro nugalėtojas). Visgi, per pirmąją valandą beveik visi žaidėjai išsilaikė turnyre.

Po valandos paskelbėme pertraukėlę, per kurią norintys galėjo dar pasipildyti savo "stack'ą" 5000 pinigų, atlikti gamtinius ar šiaip kokius reikalus. Įsigijusių papildymą buvo visai nemažai, tad po pertraukos jau galėjome paskelbti gana solidų prizinį fondą: trečiajai vietai £5, antrajai £10, na o pirmoji vieta džiaugėsi net £20 apdovanojimu.

Po pertraukos žaidėjai įjungė aukštesnę pavarą ir nusprendė, kad laikas baigti vaikų žaidimus ir pradėti lošti pokerį.:)) Agresyvus žaidimas ir kylantys privalomieji statymai vertė žaidėjus vieną po kito stumti visus žetonus į stalo vidurį ir prasidėjo kritimai...

Intensyvus ir kupinas emocijų žaidimas tęsėsi iki pat pabaigos ir galiausiai nenumaldomai artėjant vidurnakčiui buvo išaiškintas nugalėtojas. Taigi, EULS Spring(ish) Poker Night nugalėtoju tapo AUGMANTAS (daugeliui žinomas kaip Cibas Jr. arba Domo brolis :D ), kuris dabar prisijungia prie ankstesnių turnyrų nugalėtojų Dainiaus ir Ilonos. Antrąją vietą iškovojo Edvinas, o trečiąja tenkinosi Martynas. Turbūt nelaimingiausias žmogus vakar vakare buvo Andrius, nes liko ketvirtas a.k.a. per žingsnį nuo prizo.
Finalinis ketvertukas
Edvinas džiaugiasi prieš Audrių laimėta ranka

Agresorių stalas :}

Atsargusis stalas

Ačiū visiems dalyvavusiems ir žiauriai pavydėkit tie, kurie nedalyvavot, nes kito EULS turnyro jau teks laukti iki kito rudens. Treniruojam pokerfeisą ir kortų maišymo technikas. Iki kitų kartų.

TL;DR

  1. Augmantas
  2. Edvinas
  3. Martynas
  4. Andrius

No comments:

Post a Comment