8 Feb 2015

Pergalių serija nutrūko prieš čempionus

Deja deja... Kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Po aštuonių pergalių iš eilės komanda Lietuva buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą. Tiesa, susidūrėme su praėjusio sezono čempionais, kurie nei praėjusiame, nei šiame sezone dar nebuvo patyrę pralaimėjimo kartėlio. Visgi, vyrai atėjo susikaupę kovai ir privertė varžovus paprakaituoti.

Anktyvą sekmadienį (varžybos vyko 12 valandą) pajudinti savo lietuviškus raumenis susirinko šie atletai: Edvinas, Mantas, Ąžuolas, Arnas, Laurynas, Deividas (Kobe), Karolis (Google guy) ir Ugnė. Taip pat palaikyti komandos atėjo ir Ignas, tačiau į aikštę žengti šįkart nesiryžo.

Lietuvaičiai pasirodė arenoje ir, deja, neturėjo kamuolio, todėl teko tenkintis tiesiog raumenų apšilimu. Kai jau buvome išsigandę, kad Kobe nepasirodys, likus kelioms minutėms iki pradžios jis (thanks God) pasirodė! Taip pat prieš pradedant žaisti teko iškviesti ir Ugnę, nes varžovai pasiskundė, kad mes neturime merginos, tačiau vis tiek teko pradėti žaisti be jos.

Lietuviai rungtynes pradėjo tokiu penketuku: Edvinas, Mantas, Ąž, Karolis ir Kobe. Kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė keliomis klaidomis ir netaikliais metimais, tačiau lietuviai netruko įsibegėti. Gera kova po krepšiu ir lėtas žaidimas trikdė krego bybolus. O dabar apžvelgsiu vieno žmogaus žaidimą net atskira pastraipa.

*****
Deividas KOBE Krukauskas - half man half amazing, best fadeway shooter, mr swish, ponas "metu kiaurą", the leader, the legend, one and only, "vienintelis kašioras, bet ne kašioras"(©Ąž), geriausias krepšininkas tarp rankininkų, o ir šiaip mldc bičas. Šitas vyrioks varė į neviltį varžovus AB-SO-LIU-ČIAI. Pirmame kėliny jis buvo visiškai nesustabdomas, o priešininkams beliko tik pečiais patraukti. Daugiausiai jo dėka po pirmojo kėlinio kuklūs bičai iš Lietuvos žemelės pirmavo 7-4.
Atrodė panašiai taip

*****

Antrajame kėlinyje kregobybolai, be abejo, skyrė didesnį dėmesį gynybai (šiaip varžovus jie dažniausiai šluoja nepadoriais skirtumais, o čia va gavinėja po pirmo) ir ėmė mus vytis... Vis dėlto komandos Lietuva vyraimūraiąžuolai (fun fact, kad Ąžuolas tik vienas) tvirtai laikėsi savo žaidimo plano ir grūmėsi žvėriškai. Vis dėlto, po kėlinuko švieslentėje (švieslente šį karta tapo Edvino gertuvė-Jagermeister butelis) degė skaičiai 10-10.

Trečiojo kėlinio pradžioje prie komandos prisijungė Ugnė, kuriai iškart teko žengti į mėsmalę... Dabar toks tiesiog gyvenimiškas patarimas: jei susilauksit sūnaus/dukros, tai tikrai nedėkit vardo Trečiasis Kėlinys, nes tuomet tiesiog užprogramuosit vaiką nesėkmei!!! Nu šiandien trečiam kėliny viskas baisiai nesisekė... Nepataikėm iš lengvų pozicijų, atakos strigo dar ties vidurio linija... Lyg to dar būtų fakin maža, tai dar varžovų atletas greitoje atakoje įgrūdo kamuolį į krepšį... Žodžiu, po trijų 11-16.

Pavargę, praradę iniciatyvą, tačiau tikrai nesužlugdyti ir vis dar degdami noru laimėti lietuviai žengė į aikštę ketvirtajam kėliniui. Kėlinys buvo sėkmingesnis nei praėjęs, greitai skirtumas ištirpo iki vos 3 taškų, tačiau varžovai jau pajutę pergalės kvapą (kuris šįkart jiems maišėsi su prakaito kvapu hahahaha) nieko daugiau mūsiškiams padaryti neleido. Mes prisivejam - jie vėl nutolsta, mes vėl prisivejam ir taip iki paskutinės sekundės. Galutinis rezultatas 17-20 krego bybolų naudai. Padauginus iš dviejų: 34-40.

Nors ir pralaimėjom, nuotaikos išliko geros, nes parodėm, kad neįveikiamų varžovų mums nėra, o juolab šiandien vertemės be tokių iškilių atletų ir asmenybių kaip Lukas (kur tu buvai???), Andrius (greičiau sveik!!!) ir Ernestas.

Ačiū, vyrai, už puikią kovą! Kuo toliau, tuo labiau tampam komanda, kokia norėjom būti nuo pat pradžių. Palaikom šitą dvasią ir kitą sekmadienį grįžtam į pergalių kelią 13:15 prieš Velvet Platinum Deluxe!