22 Feb 2015

Po lietuvių kojomis krito ir trečia universiteto komanda


Po inovatyvaus ir neįprasto mokymosi savaitės (a.k.a. atostogų) pailsėję lietuvaičiai vasario dvidešimt antrosios vidurdienį vangiai rinkosi į CSE gym'ą siekti pergalės prieš EUBC3 (nežinantiems - tai trečia univero komanda arba, kaip komandos žaidžiantysis treneris Vitkus pasakė: "tie žiopliai, kur niekur nepriim" (kalba taisyta) ).

Sakau rinkosi vangiai todėl, nes šiandien kamuolį į rankas paimti pasiryžo tik Edvinas, Mantas, Ugnė, Ąžuolas, Deividas ir Arnas. Varžovai nepasivargino susirasti merginos, todėl didžiąją rungtynių dalį aikštėje praleido vyrų penketas. O Ugnė dar susilaukė ir draugijos, nes komandą palaikyti atėjo Augustė ir Viktorija, kurias nuo šiandien priimam į oficialų krepšinio komandos "Lietuva" fanų klubą (panos, narystės mokestis penki svarai)!

Rungtynes lietuviai pradėjo labai aktyviai ir netruko išsiveržti į priekį. Pirmajame kėlinyje Arnas turbūt pirmą kartą pataikė į krepšį daugiau nei kartą, o Edvinas ir Mantas galingai grūmėsi po krepšiu su varžovų žemaūgiais ir tai padėjo po kėlinuko turėti šiokią tokią persvarą. Labai mylintiems skaičius pasakysiu, kad rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 8-4 tavo, mielas skaitytojau, tautiečių naudai.

Antrajame kėlinyje varžovai šiek tiek suaktyvino gynybą, todėl lietuviams skintis kelią link krepšio buvo kiek sunkiau. Na, bet lietuviai nebūtų lietuviai, jei iššūkiai jų neužvestų dar labiau. Antroje kėlinio dalyje įjungę aukštesnę pavarą lietuvaičiai kaupė ašaras Edinburgo universiteto krepšinio atstumtųjų akyse (čia ta trečia komanda). Po pusės rungtynių 15-8 mūsiškiai priekyje.
Be abejo, viskas negalėjo būti taip osom... Kad ir kaip būtų gaila, komandos idėjiniam vadui Ąžuolui antras kėlinys klostėsi nesėkmingai, todėl pastarasis buvo žiauriai savimi nepatenkintas ir visą pertrauką tarp antro ir trečio kėlinių liejo tulžį ant savęs. Kadangi mes esam draugiška ir vieninga komanda, tai nusprendėm, kad šansų laimėti turim, todėl duosim Ąžuolui atgauti pasitikėjimą savimi. Tad kaip tarėm, taip beveik ir darėm.

Trečiajame kėlinyje komanda šiek tiek sustojo ir leido EUBC snaiperiams pataikyti keletą laisvų metimų. Visgi, antrą kvėpavimą pagavęs Ąžkė drąsiai veržėsi link krepšio, o jei metimas buvo netaiklus jam puikiai talkino kamuolius atkovoję ir varžovus "damušę" komandos bigmenai Edvinas ir Mantas. Tiesa, šio kėlinio viduryje po nesėkmingo susidūrimo su varžovu laikinai aikštę turėjo palikti Kobe. Na, bet mūsų komandos lyderiui nieko baisaus nenutiko ir kiek pramankštinęs koją Kobe grįžo į kovą. Galutiniame rezultate trečiasis kėlinys mums nenusisekė ir po jo komandas skyrė tik penki taškeliai 20-15.

Prieš lemiamą ketvirtį komandą motyvavo keliais keiksmais nuspalvinta trenerio Vitkaus kalba, tad lietuvaičiai pakilo į paskutinį šturmą. Iš žaidimo pavyko atjungti jų lyderius, o tai palengvino darbą, nes puolime ir taip turime labai gabių ir talentingų atletų. Kobe ir Ąžuolas pjaustė gynybą savo prasiveržimais, Edvinas kaip Hulk'as jėga skynėsi kelią link krepšio, o varžovų gynyba prieš Mantą priminė Guliverio keliones. Tiesa, apie save nieko naparašiau... Tai va ir aš ten buvau, alų midų gėriau, kažką įmečiau ir kelis kamuolius atkovojau... Galutinis rezultatas: 29-20 (arba 58-40).

Taip komanda "Lietuva" pasiekė jau penktąją pergalę per šešerias rungtynes šiame sezone ir išlieka viena trunyro lyderių. Ačiū visiems atėjusiems šiandien tiek žaisti, tiek palaikyti saviškių! Kitos varžybos kitą sekmadienį 14:30. Tiesa, kitą sekmadienį taip pat ir CS turnyras, todėl dar žiūrėsim, kaip čia bus, bet tikimės, kad viskas bus OK ir kitą savaitgalį paklosim antrąją medikų komanda.

Sekmės ir taiklių metimų.


No comments:

Post a Comment