15 Feb 2015

Sugrįžimas į pergalių kelią: Suplėšyti Velvetai

Po praėjusios savaitės šalto dušo ir pirmojo pralaimėjimo šiame sezone, Lietuvos komanda vėl stojo į kovą Intramural krepšinio lygoje. Tik šį kartą tai teko daryti neįprastomis aplinkybėmis. Kadangi į Edinburgą užsuko Inovative Learning Week, kuri dar dubliavosi su Valentino diena, dauguma narių nusprendė, kad nuo krepšinio galima ir atsipūsti. Dėl meiles, tingėjimo ir traumų (Greičiau sveik, Andriau) priežasčių komanda neteko tokių žvaigždių kaip Deividas Kobė Krukauskas, Edvinas Žaidžiantysis Treneris Vitkus, Redaktorius Arnas, Ernestas Pakštas ir daug kitų. Lietuvių komandos garbės liko ginti tik 5 žmonės: Ąžkė, Andrius, Mantas 220, Laurynas (aka Brazas) ir Ugnė. Tai reiškė kad keitimų nebus ir visas 40 minučių teks žaisti tiems patiems žmonėms. Tačiau Lietuviai buvo nusiteikę laimėti ir nuovargis jų negąsdino.
Musų varžovai šį kartą buvo komanda pavadinimu Velvet Platinum Deluxe, kad ir ką tai reikštų. Ši komanda neturėjo panelės, tačiau lietuviai, patys ne kartą pabuvoję tokioje situacijoje, ant varžovų per daug nepyko ir sutiko žaisti 5vs5, ypač žinant kad jie mums paskolino kamuolį apšilimo metu (Deja, bet mūsų komanda jau beveik metus nesugeba nusipirkti kamuolio...).
Rungtynių eiga:
Pirmasis kėlinys prasidėjo abiem komandos apsikeičiant taikliais metimais, kas žadėjo rezultatyvią ir įdomią kovą, tačiau po to prasidėjo nervų karas, kuris rezultatyvumą gerokai sumažino. Įpusėjus kėliniui Lietuvių komanda išsiveržė į priekį 4-2 (8-4) ir nepaleido šios persvaros iki kėlinio galo. Suskambėjus pirmo kėlinio sirenai (Telefono laikmatis) ir rezultatui švieslentėje (Lauryno galva) rodant skaičius 6-4 (12 -8) prasidėjo pertraukėlė.
Antrasis kėlinys buvo labai panašus į pirmąjį. Daug nervų, daug aistrų, daug garso, daug šviesų (net geriau nei pas selą). Taiklūs Ąžuolo ir Manto metimai tuojau pat sulaukdavo atsako iš varžovų, kurių vienas pasirodė beesąs labai geras metikas. Jei tik likdavo laisvas, tuojau pat smeigdavo vientaškį, kas varė lietuvių komandą į neviltį. Tačiau susikaupę ir sukandę dantis Lietuviai įrodinėjo savo pranašumą. Po dviejų kėlinių rezultatui esant 12-9 (24-18) komandos išėjo ilsėtis.
Atgavusios kvapą komandos pradėjo antrąją rungtynių pusę. Per pertrauką pasitarę Lietuviai pradėjo traukti kozerius iš rankovių ir naudoti pagrindinį savo ginklą – daugiau centimetrų (If you know what I mean). Priešininkai buvo bejėgiai prieš ilgas Manto rankas ir gynybą draskančius Ąžkės prasiveržimus (Ąžkė, matyt, ilgai analizavo savo ankstesnio pasirodymo įrašą ir šiandien jo metimai buvo taiklesni). Tuo tarpu Laurynas, Andrius ir Ugnė maitino aukštaųgius perdavimais ir galingai grūmėsi gynyboje. Galutinis rungtynių rezultatas skelbė: Lietuva 23 (46) -17 (34) Velvet Platinum Deluxe. Apibendrinant galime pasakyti, kad tai buvo darbinė pergalė: jautėme, kad esame stipresni, bet reikėjo tai įrodyti.
Taigi, po patirto pralaimėjimo praėjusį kartą Lietuvos komanda atsitiesė ir sugrįžo į pergalių kelią. Kitos varžybos laukia kitą sekmadienį 14:30 prieš EUBC 3. Tikėkimės, kad žmonės sugrįš iš atostogų ir stosime į kovą stipriausios sudėties.