26 Feb 2015

Vasario 16-osios minėjimas

Pirmoji delegacija

Trimitai! Fejerverkai! Publikos aikčiojimai!

Gerai, meluoju, nieko panašaus nebuvo. Buvo geriau. Vasario 16-tą dieną Edinburgo Lietuvaičiai pasitiko su dviejų dalių programa, kuri tikrai buvo verta šios puikios šventės. Tad gailėkitės, kad nebuvot, nes buvo awesomalu. Tai kas vyko?

Jau dienos pradžioje (iš tiesų kokę 3 py em) prie Rojalaus Komonvelfinio Pūlo pradėjo nekantriai stoviniuoti lietuvaičiai. Pusvalandžiuką luktelėję „filmą žiūrėjusio“ prezidento vyrai mūrai ir merginos susirinko ir patraukė link Artūro Sosto pasirašinėti akto. Šaunus būrys lietuvaičių vedami vyresniojo Cibo, einančio kartu su vėliavnešiu Cibu jaunesniuoju, užkopė į Artūrsytą.

Vėjai ir neseniai sulytas dirvožemis jiems nesutrukdė užkelti vėliavą į viršūnę ir atlikti formalumų (pasidaryti fotkytę ar kitą). Tad smagiai pasivaikščioję bei pakopinėję nepriklausomos Lietuvos ambasadoriai Škotijoje nusileido atgal ir pradėjo areindžinti antrąją šventės dalį. Juk po sporto reikia ir linksmybių?

Antroji delegacija

Boom, antra dalis. Tai jo, chebra nusileido nuo kalno. Kas vyko? Pašnekesys. Kur tai nuvedė? Namo. Namo? Mėšlinų batų pasikeist. O tada pas Eleną į baraklendą! Prieš tęsiant šitą rašliavą toliau, turiu pastebėti, kad Elenos pyragas buvo super cool ir, kad galėtų tokį iškept dažniau. O toliau LT sosaječio nariai mėgavosi duona ir žaidimais (lenkiška duona ir filmu “Kita Svajonių Komanda”), kurie buvo uber awesome (tik filmas buvo awesome). Jeigu atvirai, tai buvo taip viskas gerai, ir filmas buvo toks puikus, kad švęsčiau ir švęsčiau. Bet visos šventės turi baigtis ir turi prasidėti after parčiai. Bet apie tai jau kitą kartą...

Ąžuolas

No comments:

Post a Comment