1 Feb 2015

Žiaurus nervų karas, kurį laimėjo "Lietuva"!

TL;DR apačioje yra keli video!

Lietuva- Law Ballers, toks oficialus pavadinimas buvo užrašytas ant rungtynių tablo… Lietuva prieš skaudžiausią 2014 metų pralaimėjimą… Tokį pavadinimą galėjome lengvai matyti kiekvieno žaidėjo akyse ir mintyse.  (tada dar nerašėme apžvalgų, tad reiktų pasakyti, kad 2014 sezone šiai komandai skaudžiai ir %^# nepelnytai prapylėm).

Prieš rungtynių pradžią, susirinkus nerealiam palaikymui ( berods 4 žmonėms) komandos kapitonas Ąžuolas, pritarus pirmajam padejėjui Vitkui nusprendė padaryti išėjimą, skambant Taylor Swift dainai “Shake it Off”. Kiek atsipalaidavę, motyvuoti ir gerai nusiteikę vyrai stojo į kovą.

Kovą pradėjo kapitonas Ąžuolas, Lukas, Andrius, Mantas bei užsienietė panelė, su jogos kelnėmis. Rungtynių pradžia žadėjo įtemptą kovą. Abiems komandoms apsikeitus netaikliais metimais ir lietuvaičiams praleidus pirmuosius taškus, it įniršę žvėrys lietuvaičiai kibo į atlapus varžovams. Reikalai nepasikeitė į aikštę įžengus Deividui (Kobei) bei Edvinui… Toliau tęsėsi nervų karas ir netaiklios atakos. Kėlinio vinimi tapo lietuvaičių ir tokio ryžo dauno apsižodžiavimai bei moralinio komandos autoriteto Andriaus trauma. Tikimės, kad neseniai atšokęs savo gimtadienį pastarasis greitai pasveiks, ras jėgų ir toliau savo užtikrintais metimais galės tampyti priešininkų nervus.

Antrasis kėlinys klostėsi labai panašiai, kova buvo įtempta, komandos bandė viena kitą įklampinti į savo gynybines žabangas. Antrojo kėlinio pradžioje lietuviams teko atsitiesti po savo moralinio autoriteto traumos, todėl teko ieškoti rezervų bei verstis Brazo (tas bičas, kuris naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo dingęs bei vaikščiojo su dviem skirtingais batais) bei Ernesto paslaugomis. Įtampai neslūgstant, komanda sulaukė puikaus atsarginių žaidėjų suolelio ir fanų palaikymo.

Su lyg trečiuoju kėliniu prasidėjo tikros žudynės, įtampa buvo itin aukštame lygyje, menkiausia bauda virsdavo ilgomis, ir kvailomis diskusijomis. Stabilus Luko bei Kobės žaidimas leido lietuviams užtikrintai judėti toliau. Mantas puikiai žaidė tiek puolime, tiek gynyboje, o Ąžuolas su Edvinu jausdami vienas kitą savo atakomis bandė nuteikti komandą tolesnei kovai ir ją užvesti… Rezultatas, +4 (+8) taškai prieš lemiamą kėlinį.

Ketvirtajame kėlinyje lietuviams teko parodyti kiek verti jų nervai, ir ar jų širdys pribrendusios peržengti teisininkų barjerą. Kėlinį pradėjęs Mantas puikiai dirbo gynyboje, tačiau dėl taktinio sumanymo buvo pakeistas, norint mobiliau ir išradingiau vykdyti atakas. Likus trims minutėms rezultatas buvo tik +2, likus minutei komandas skyrė tik 1 taškas, tačiau lietuviai žaidė protingą krepšinį ir paskutine ataka, po juvelyrinio Kobės perdavimo, Edvinas, deja, tik iš antro karto įtvirtino komandos lietuva pergalę 2 (4) taškais. REDAKCIJOS PASTABA: mūsų širdyse tas metimas užskaitytas, bet kad sustabdytume kraujo praliejimą, teko susitaikyti su nuomone, kad Edvino metimas pelnytas po laiko, todėl galutinis rezultatas buvo 34-32 (17-16) komandos Lietuva naudai!

Po rungtynių komandos kapitonas Ąž pasakė: “Šiandien nebuvo vieno lyderio, lyderis buvo komanda, laimėjome per Luko taiklius metimus, Kobės prasiveržimus, Manto atkovotus kamuolius ir taškus, Ąžuolo universalumą, Edvino ugnelę, Brazo atradimą, Andriaus skausmą, Ernesto užsivedimą, Ugnės vikrumą, Audriaus lankstumą, tų dviejų panelių buvimą, Arno ir likusio suolelio palaikymą.”

Komanda Lietuva yra dėkinga savo sirgaliams ir iškovojusi tris pergales, iš tiek pat galimų yra pasiruošusi pergalingą žygį tęsti toliau. Priskaičiavus dar ir praėjusio sezono pabaigą, tai ši pergalė buvo jau 8 iš eilės!