18 Mar 2015

EULS Annual General Meeting 2015TL;DR Straipsnio pabaigoje AGM nuotraukų bei prezentacijos parsisiuntimo nuorodos.

Praėjusį penktadienį, gražų kovo tryliktosios vakarą gana gausus būrys lietuvaičių susirinko į svarbiausią EULS metų renginį - Annual General Meeting, kuriame aptarėme metų darbus, išrinkome naują komitetą bei apdovanojome metų geriausius ir smagiausius!

Apie devintą valandą vakaro Grinvičo laiku vaikinai ir merginos, kuriems nesvetimos geltona, žalia ir raudona spalvos rinkosi Teviot New Amphion bare, o tuo pat metu komiteto nariai jau ruošė Study Room'ą AGM'ui.

Devynios trisdešimt EULS Prezidentas Domantas pasveikino visus susirinkusius (kurių buvo šiek tiek virš 40) ir pradėjo metų apžvalgą. Jam bekalbant man (kaip ir daugeliui kitų) ėmė kilti nuostaba: kiek nemažai mes šiemet nuveikėm! Paminėjom nemažai švenčių, žaidėm pokerį, žaidėm krepšinį, mankštinom smegenų raukšles "Europrotuose", soušialaizinomės ir t.t. ir t.t. ir t.t.. Iš tiesų apie didžiąją dalį mūsų veiklos galite pasiskaityti BLOGe. Nekeista, jog prieš rugsėjį jame buvo 22 įrašai, o dabar šis straipsnis jau turi numerį 49. :) Be to, prisimenant praėjusius metus buvo išdalinti keli apdovanojimai: Vilijai ir Viktorijai už geriausius Helovyno kostiumus, pagaliau prizų sulaukė geriausi konterstraikistai, o taip pat EULS komitetas visų narių vardu išreiškė padėką Urtei ir Gedui už jų palaikymą, sponsoriavimą bei visada garantuojamą gerą nuotaiką.

Maždaug po pusvalandžio Domas baigė savo kalbą ir perėjome prie esminės AGM dalies - naujojo komiteto rinkimų. Be abejo, pirmoji pozicija - naujas EULS Prezidentas. Norą vadovauti EULS pareiškė du vyrai - Ąžuolas ir Arnas. Pirmasis pasisakė Ąžuolas, kuris tikrai puikiai išdėstė savo viziją ir planus. Po to, pasisakė Arnas, kurį public speaking skills'ai šiek tiek apleido, tačiau vienaip ar kitaip išdėstė viską, ką norėjo.

Abiems kandidatams teko palikti salę ir renginio dalyviai ant lapelių užrašė savo favorito vardą. Grįžus, Domantas paskelbė, kad rezultatu 22-18 naujuoju EULS Prezidentu tapo ARNAS BILKŠTIS.
***Ačiū visiems, balsavusiems už mane. Realiai manau, kad esant tik tokiam skirtumui prezidentai jums esam kaip ir abudu, nes Ąžuolas taip pat labai daug prisideda prie sklandaus komiteto darbo, todėl labai džiugu, kad (spoiler alert) jis taip pat bus komitete***


Antroji pozicija - Secretary. Naujų kandidatų neatsirado, todėl vienintele kandidate tapo šią poziciją jau šiemet užėmusi Dovilė, kurios, deja, renginyje nebuvo. Visgi Dovilė paruošė videoagitaciją, kuri pavergė visus balso teisę turinčius EULS piliečius ir jie vienbalsiai pritarė, kad DOVILĖ VITONYTĖ išsaugo Secretary poziciją.

Trečioji pozicija - Treasurer. Kandidatai: antrai kadencijai kandidatuojantis Ąžuolas ir Rugilė. Po abiejų kandidatų pasisakymų įvyko balsavimas ir buvo nuspręsta, kad ĄŽUOLAS ČIUKAS lieka EULS pinigų skaičiuokliu ir daugintoju!

Senasis treasureris sveikina naują
Po to sekė Vice President: Communications rinkimai. Prigąsdinti žiauriai kokybiškų blogo įrašų (yeah, right) žmonės bijojo kandidatuoti į šią poziciją. Vis dėlto, sulaukę padrąsinimų atsirado du kandidatai. Edvinas ir Ernestas. Po dalyvių prisistatymų įvykęs balsavimas atnešė kiek kuriozišką rezultatą - 20:20. Ąžuolas greitai puolė skambinti Dovilei, kuri būtų atidavusį lemiamą balsą, tačiau priskambinti nepavyko ri tada įvyko tai, ko tikruose politiniuose rinkimuose niekad nepamatysi... Ketvirtakursis Edvinas nusprendė užleisti šią poziciją pirmakursiui ERNESTUI RIDULIUI, nes kaip pats mėgsta sakyti: "Jūs esat jauni, o va aš..."


Judam toliau - Vice President: Activities. Į šią poziciją atsirado (jei neklystu) net penki kandidatai. Visi gražiai pasisakė ir demokratišku balsavimu buvo nuspręsta, kad šią poziciją užims GABRIELĖ JUTKUTĖ.Social Secretary taip pat panoro būti nemažai žmonių. Balsavimas buvo įtemptas ir apylygis, tačiau galų gale buvo nuspręsta, kad Cibų dinastija EULS komitete bus pratęsta, nes buvo išrinktas AUGMANTAS CIBAS.

Cibas Sr. džiaugiasi Cibo Jr. išrinkimu į komitetą
Po to sekė nauja pozicija komitete - Networking Manager. Šios pozicijos esmė - bendrauti su Edinburgo Universiteto lietuviais alumnais bei kompanijomis, kurios (hopefully) taps mūsų remėjomis. Į šią poziciją kandidatu atsirado keletas ir balsų gausa išsiskyrė du kandidatai. Todėl, po trumpo pasitarimo buvo nuspręsta, kad turėsime du Networking Manager'ius - DAINIŲ TAUTVAIŠĄ ir RUGILĘ BANIULYTĘ.Na ir galiausiai paskutinė pozicija - IT Coordinator. Norinčių taip pat atsirado keletas ir po balsavimo buvo išrinktas informatikas PAULIUS GEDMINAS.Taigi, jei neskaitėt visos apžvalgos, tai naujasis komitetas:

 • President: Arnas Bilkštis
 • Secretary: Dovilė Vitonytė
 • Treasurer: Ąžuolas Čiukas
 • VP: Activities: Gabrielė Jutkutė
 • VP: Communications: Ernestas Ridulis
 • Social Secretary: Augmantas Cibas
 • Networking Managers: Rugilė Baniulytė & Dainius Tautvaišas
 • IT Coordinator: Paulius Gedminas

Naujas & senas komitetas
Na ir po rinkimų perėjome prie linksmosios dalies - EULS Oskarų. Nominantus prisiminti arba sužinoti galėsite pažiūrėję AGM'o prezentaciją, o šiame įraše užfiksuosim faktus, jog EULS Oskarus laimėjo:

 • Metų renginys: EULS goes "barų šliaužiojimas"
 • Metų atradimas: Edvinas
 • Metų nuotrauka: HPC Russian Mafia
 • Metų nasharnikas: Elena
 • Metų karjeristas: Marijonas
 • Metų citata: "Nei aš gersiu, nei aš ne. Superpozicija." - Laurynas
 • Metų bajeris: Brazo ir Ridulio netikėti batų mainai
 • Metų praradimas: Nemokami McDonald's mėsainiai :(
 • Metų fail: Kaip chebra ėjo į Karolinos gimtadienį, bet ne ten pataikė
 • Metų daina: Taylor Swift - Shake it off
 • Metų interneto žmogus: Arnas
 • Metų sportininkas: Deividas 'Kobe'
 • Metų fresheris: Cibas Jr.
 • Metų senbūvė: Elena
 • Metų legionierius (speciali nominacija): Ignas


Tai va šitaip ir užbaigėm šį visko kupiną EULS veiklos sezoną. Be abejo, dar laukia kelionė bei vienas kitas social'as, todėl stay tuned.

Visiems atėjusiems spaudžiu dešinę, o visus neatėjusius raginu daugiau tokių klaidų nebedaryti ir prisijungti prie mūsų. Iki kitų kartų. :)

NUOTRAUKOS
PREZENTACIJA

No comments:

Post a Comment