3 Mar 2015

EULS Lan Party 2015

LT United - Miško Gyvūnija - Taylor Swift

Ką geriausia veikti kalendorinio pavasario vidurdienį, kai lauke šviecia saulė ir lauke vos plazdena švelnus vėjelis?.. Jūs visiškai teisūs – susirinkti Edinburgo universiteto informatikų būstinėj, Appleton Tower ir užsidarius langus bei nusileidus žaliuzes pradėti antrąjį EULS Lan Party.

Nedidelė paslaptis, kad EULS turi tikrai ne vieną ir ne du užkietėjusius geimerius. Tikriausiai jums jau teko per vieną iš vakarėlių prieti prie kompanijos žmonių ir išgirsti juos kalbant apie skeptrus, kvestus ir headshotus. Tada, nesakius nė žodžio, nueiti prie kitos grupelės žmonių  Taip… Tai buvom mes. 

Tačiau netikėtai, nelauktai išaušo diena kai buvo išaiškinta kurie iš mūsų geimerių yra ge(ime)riausi. 
Vienas is žinomiausiu “šaudyk ir gaudyk” žanro žaidimas Counter Strike tapo mūsų įrankiu viskam išaiškinti. I turnyrą susirinko 7 komandos po 2 žmones ir 1 komanda kurią sudarė komandos draugo netekęs Martynas (soriukas, perduok Rokui linkėjimus). Buvo malonu matyti, kad į mūsų turnyriuką atvyko ir viena komanda iš EUPS (Polish Society). 

Kiekvienas dalyvis gavo mūsų rėmėjo Palantir ausines

Taigi, susirašius visą programinę įrangą bei apėjus visas technines kliūtis sekmadienio popietę prasidėjo kovos. Pirmasis turas praėjo be didelės įtampos, komandų susitikimai baigėsi rezultatais, ne didesniais kaip 16:4. Laimėtojai tęsė kovą rungdamiesi su kitais laimėtojais, o pralaimėtojai su pralaimėtojais. Tiesa – pirmasis pralaimėjimas dar nereiškė, kad komanda neturi vilčiu pakovoti dėl prizinių vietų. Vieną kovą pralaimėjusi komanda vis dar turejo galimybę išeiti i turnyro finalą ir grumtis dėl pirmosios vietos.

O kad taip atsitiktų pritrūko visai nedaug. Pirmoje savo kovoje Miško gyvūnijos ekipai nusileidę Taylor Swift gerbėjai kaip kėglius išvartė savo priešininkus ir tik po įnirtingos kovos su LT United komanda atstovaujama praeitų metų vice čepmiono Dainiaus, neišejo i finalą (tačiau iškovojo 3 vietą, valio!). Gal parako pritrūko, o gal tiesiog truputėlio sėkmės... Derėtų paminėti, kad Lauryną iš Taylor Swift lydejo techninės problemos susijusios su internetu, kurios neleido šiam žaidejui pilnai pademonstruoti savo gebėjimų. Nepaisant visko, kova buvo įnirtinga ir įtempta (ir tikrai verta finalo!), LT United teko gerokai papraikaituoti ir pasinervuoti. Kovos rezultatas 16:12. 

Pasibaigus šiam nervų karui LT United neturėjo daug laiko švesti pergalę, nes jų finale jau laukė praeitų metų nugaletojai Miško Gyvūnija atstovaujama Gedimino ir Andriaus. Beje, LT United ir Miško Gyvūnija jau buvo susitikusi šiame turnyre. Tik sėkmės lydimi, Miškininkai išplėšė pergalę iš LT United rankų rezultatu 16:12 (10:5 po pirmos pusės LT United naudai). 

Antrasis šių komandų mūšis prasidėjo laimeta Miškininkų peilių kova, po kurios jie nusprendė pirmąją pusę atstovauti policijos pajėgas, kai tuo tarpu LT United privalėjo sukti galvą kaip įveikti Andriaus ir Gedimino gynybą ir įgyvendinti savo nedorus teroristinius išpuolius. Po 15 raundų komandos keitėsi pusėm (bei rolėm). Šioje dvikovoje savo taiklios akies gebėjimus bei nervų tvirtumą  pademonstravo Gediminas tempęs savo komandą pergalės link. LT United sunkokai sekėsi pergudrauti Miškininkus, todel galutinis rezultatas - 16:8 Miško Gyvūnijos naudai. 

EULS sveikina nugalėtojus, nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems, atėjusiems palaikyti ir žinoma mūsų sponsoriams Palantir už dovanėles. Visi dalyviai, o ypatingai pirmų 3 vietų nugalėtojai, yra maloniai kviečiami atvykti į kovo 13 dieną vyksiantį EULS Annual General Meeting, per kurį komandos bus pasveikintos, bus įteikti specialūs prizai! 


Iki greito!

Andrius

No comments:

Post a Comment