Lietuvaičiams teko paprakaituoti prieš integravimo ir diferencijavimo meistrus

Uber-fancy švieslentė
Po triukšmingo ir visapusiškai intriguojančio šeštadienio Edinburgo universiteto lietuvių komanda pavadinimu “Lietuva” stojo į kovą su ambicinga ir matematikos bei fizikos lygtis be vargo kertančia JCMB Ballers komanda. Šiandien lietuviai turėjo garbę išvysti net dvi paneles komandoje, veteranę Ugnę bei ambicingąją Dovilę. Taip pat komandos palaikyti atėjo gudrusis Audrius, kuris į aikštę nebėgo.

Prieš varžybas sušukome mūsų kovos šūkį (paspaudus bus video).

Pirmąjį kėlinį pradėjo Deividas (Kobė), Edvinas, Mantas, Ugnė bei Ąžuolas. Įžengę žaidėjai kaip mat pradėjo diktuoti sąlygas, taiklūs Edvino bei Kobės metimai leido greitai susikrauti solidų pranašumą. Į žaidimą puikiai įsiliejo Arnas bei Laurynas. Arnas savo drąsiais reidais sugebėjo varyti JCMB galvočius į neviltį. Antrus šansus komandai dovanojo puiki Manto kova po krepšiu. 9-3.

Po puikaus pirmojo kėlinio, kuris padarė meškos paslaugą lietuviams, komanda krito į žiauriai gilią duobę, kurį tęsėsi iki pačios pabaigos. Abejotinas varžovų krepšinio taisyklių žinojimas varė lietuvius į neviltį. Vis sunkesnius kelius link varžovų krepšio lydėjo nedovanotinos skylės gynyboje. Tačiau lietuvius gelbėjo šaltakraujiškas ir užtikrintas kapitono Ąžuolo žaidimas. Po antro kėlinio nuotaikos buvo kur kas prastesnės (nes bepirmavome vos 3 metimais), tačiau lietuviai stengėsi nekreipti dėmesio ir toliau daryti savo darbus.

Trečiajame kėlinyje prie komandos palaikymo prisijungė Gabrielė, iš Šiaulių, kuri greitai patraukė mažeikiečio Audriaus dėmesį. Vykstant įtemptai kovai lietuvius į priekį traukė lyderis Kobė, kuris savo magiškais metimais gelbėdamas komandą ir nutiesdamas sau kelią į geriausio sportininko apdovanojimą. ( Jei Kobės neišrinksit metų sportininku, prasileisit, aut. pastaba). Trečiasis kėlinys baigėsi lietuviams jau pralošinėjant (!!!) (rimtai, prieš kažkokius...) vienu metimu. 22-21.

Paskutiniame kėlinyje lietuviai dar kartą parodė, kad jų širdys kilnios, o kiaušiniai tvirti. Ketvirtajame kėlinyje lietuviai žaidė gražų komandinį žaidimą, kurio atakų smaigalyje itin dažnai atsidurdavo Kobė. Kapitono Ąžuolo ranka nedrebėjo, labai užtikrintą ir nuoširdų darbą gynyboje atliko Mantas, o merginos atidavė visa širdį, tarsi suprasdamos, kad moterų dienos šventę turi išsikovoti pačios (BTW, su kovo aštuntąją, mielosios!!). Paskutinės atakos metu Kobė pataikė itin puikų ir gražų metimą, užtvirtindamas lietuvių pergalė 4 taškų skirtumu (arba dviejų metimų). Galutinis rezultatas: 58-54.

Po rungtynių itin gerą mačą sužaidęs Ąžuolas sake: “Šiandien sužaidėme tikrai gerą pirmą kėlinį, bet po to užmigome, ir gudragalviai priešininkai tuo puikiai pasinaudojo” Kobė jam antrindamas sakė : “Varom prisitraukimų padaryti”, na o itin prastą mačą žaidęs Edvinas pasakė “nebesvaik…”

All in all, išskyrus pirmą kėlinį, komanda žaidė "kaip po vakarykščio", bet vis tiek išnešė sveiką kailį. Ši pergalė skiriama ilgamečiam society nariui ir sponsoriui Gediminui, kuris su savo mylimąja Urte jau greitai pakels sparnus grįžimui į tėvynę Lietuvą ir paliks mus vienus kovoti su visomis pasaulio neteisybėmis.

Kitą savaitę laukia pertrauka, o paskutines sezono rungtynes Lietuva žais prieš praėjusiais metais itin negailestingai nugalėtus Sunday Scrapers.