1 Mar 2015

Saldi pergalė prieš Medics-2

Snieguolė ir septyni nykštukai

Šį sekmadienį kaip ir kiekvieną sekmadienį šiemet išskyrus vieną kitą, kai saldžiai miegojom lovose ir atostogavom jūsų visų mylima (yeah, right) ir palaikoma komanda "Lietuva" ir vėl liejo prakaitą krepšinio arenoje. Šįkart mūsų varžovas - antroji medikų komanda.

Šiandien krepšinio pažaisti atėjo Mantas, Ąžkė, Edvinas, Arnas, Ugnė, Kobe, Lukas su +1 vardu Kornelijus (deda 360, tai priėmėm) bei Andrius. Varžovai turėjo gana didelį žaidėjų iš Azijos skaičių, o taip pat galėjo pasigirti dviem aukštaūgiais (kas mūsų priekinei linijai, pratusiai prie žaidėjų iki krūtinės spenelių buvo šiek tiek neįprasta). Visgi varžovai turėjo dvi linksmas mergaites: viena žiauriai aktyviai dirbo gynyboje, bet iš tiesų buvo sunku pasakyti, ar ji ieško poros šiam vakarui, ar bando uždengti varžovus, nes panelė visad gynėsi tik prieš mūsų vyrus ir visus apkabino šimtus kartų. Hm. Kitą panelė irgi buvo linksmuolė, nes dėvėjo 23 numeriu pažymėtus marškinėlius, ant kurių nugaros švietė užrašas BigMac. Aš asmeniškai tikrai jos nebūčiau pavadinęs bigmacu, tai arba jos pavardė labai fun, arba kažkas pasiprikolino iš mergaitės. :}}

Šiaip šiandienos highlightas buvo tas, kad iš savo sponsorių Palantir gavom vienodus marškinėlius visiems žaidėjams. Patys pašnekėjom, kad marškinėlių spalva gal nieko bendra su mūsų Tėvyne neturi, bet vis dėlto "dovanotam arkliui į dantis nežiūrima." :} O su vienodais maikonais žaisti vis tiek smagiau.:))

Rungtynes mūsiškiai pradėjo tokiu startiniu penketu: Mantas, Edvinas, Ugnė, Lukas ir, be abejo, Kobe. Rungtynės prasidėjo aktyviai ir abiejų komandų atakos užsibaiginėjo taikliais metimais į krepšį. Vis dėlto, lietuvaičiai greitai pajuto savo ritmą ir vienu metu buvo atitolę į priekį rezultatu 8-2. Dėl neaiškių priežasčių vėliau mūsiškiai atsipalaidavo ir prasileido atkarpą 1-5. Todėl po pirmojo kėlinuko pirmavo vos dviejais taškais. 9-7.

Antrajame kėlinyje varžovai į aikštę išsileido du aukštaūgius ir mes kažko dėl to labai pasimetėm... Nustojo kristi paprasti metimai, varžovai pradėjo pataikyti nesąmones, nenusiėmem kamuolių... Žodžiu, prasidėjo toks šioks toks krachas. Na, bet lietuvių vyrukai lyg įsivaizduodami save šauktinių armijos pulke Rukloje ir nenorėdami ten visada bėgti būryje paskutiniai, padidino apsukas ir neleido varžovams pabėgti į priekį (toks lame sakinys, bet labai norėjau įtraukt nūdienos aktualijas). Visgi, po dviejų kėlinių varžovai pirmavo: 14-15.

Per ilgąją pertrauką susitvarkėm su psichologija, susikaupėm ir trečiajame kėlinyje varžovus uždusinom gynyboje. Komandos Lietuva žaidėjai suprato, kad nu nėra čia ko prikolintis, nes galima ir prisiprikolinti, o prisiprikolinti tokiems prikolistams kaip mes mažiausiai norisi. To cut a long story short, blokų kliuvo ir varžovų panelėms: tiek BigMacui, tiek tai, kuri meilės ieškojo. :] Taiklūs Luko ir Kobes metimai leido perimti iniciatyvą. Per kėlinį varžovai įmetė vos tris taškus ir į ketvirtą išeinam su persvara: 22-18.

Nežinau, ar čia todėl, kad šiandien sekmadienis ir pirma pavasario diena, ar todėl, kad užvakar kažkas filmą žiūrėjo, o vakar kažkas šventė "for no reason", bet ketvirtas kėlinys vėl buvo toks full of shit. Vėl pradėjom nervintis, klysti, nepataikyti iš įprastų pozicijų... Žodžiu, leidom varžovams pasivyti ir net persverti rezultatą ir tada kova vyko taškas į tašką. Likus dviems minutėms rezultatas buvo lygus ir komandos apsikeitė keliomis netiksliomis atakomis. Galų gale, likus maždaug minutei kamuolį gavo Kobe. Kobe Kobe Kobe... Na, manau, kad situacija tada jau buvo aiški - metimas iš vidutinio nuotolio skrodė tinklelį. Kita varžovų ataka buvo netiksli, mūsiškiai nusiėmė kamuolį ir likus ~40 sekundžių nusprendė jį laikyti iki galo. Bet juk būtų neįdomu taip, todėl likus maždaug 20 sekundžių varžovai perėmė kamuolį ir pasileido į priekį. Vis dėlto jų karštligiškas noras pelnyti taškus baigėsi klaida ir lietuvaičiai perėmę kamuolį jo iš rankų nebeišleido. Galutinis rezultatas: 26-25.

Pradžia buvo daug žadanti, bet galiausiai kova išsirutuliojo į labai sunkią. Turbūt todėl pergalė buvo tikrai saldi ir džiuginanti. Komanda išlaiko puikias pozicijas turnyrinėje lentelėje ir tęsia savo puikią seriją: per paskutines dvylika rungtynių pasiektos 11 pergalių ir pralaimėta tik kartą.:)

Kitą savaitę 3.45pm susitinkam su JCMB-Balleriais. Manau, bus linksma.