11 Mar 2015

Su kovo 11! #ašmyliulaisvę

Laurynas ir Audrius and Artūro Sėdynės
Mieli EULS nariai,

sveikiname jus visus su Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Diena! Jei ne tai, kas įvyko prieš 25 metus, tai neaišku, ar dabar mes būtume čia, Edinburge. Kad ir kur bebūtumėt nepamirškit savo tėvynės ir visada visiems didžiuodamiesi sakykit, kad esat Lietuviai!

Ignas ir Rūtelė
Be jokios abejonės, šią svarbią datą kiekvienam lietuviui paminėjo ir Edinburgo lietuviai! Tarp lietuvaičių vryaujantis bėgimo/lipimo į Arthur's Seat'ą iššūkis šiandien buvo kiek prasmingesnis: nuo pat ankstaus ryto iki paskutinių saulės spindulių Lietuvos Trispalvė ant šios kalvos suplėvesavo net tris kartus. Pirmieji nepriklausomybę paminėjo Laurynas ir Audrius, po jų sekė Rūtelė ir Ignas, o galiausiai vargais negalais vėjuotą viršūnę pasiekė ir Edvinas su Arnu.

Arnas ir Edvinas
Na, o vakare netinginiaujantys lietuvaičiai rinkosi Cellar Monkey bare pažaisti stalo žaidimų, paragauti mėgstamo gėrimo pintą ir tiesiog pabendrauti. Kas žaidė Monopolį, kas Alias, kas Jenga, kas kortomis ir t.t. Vakaras vyko tikrai smagiai ir I am pretty sure, kad visi namo iškeliavo su šypsenomis veiduose.

Lyg to būtų maža, šiandien EULS narius pasiekė ilgai laukti hoodies su EULS ženklu ir Vyčiu. Labai simboliška data šiam siuntiniui gauti. :}}
All in all: ""El-ie" bus "Lie", "tė-u" bus "tu", "vė-a" bus "va". LIE-TU-VA" (Just. Marcinkevičius)

1 comment:

  1. I wonder, kiek iš tikro žmonių bus pamatę puikų Arno užbaigimą Marcinkevičiaus žodžiais.

    ReplyDelete