30 Apr 2015

Lietuvos ambasadorės Jungtinėje Karalystėje vizitas Edinburge

"Šeimos" nuotrauka. :}

Vakar, balandžio 29 dieną Edinburge lankėsi Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė-Liauškienė.

Ambasadorė Škotijos sostinėje lankėsi oficialiais reikalais, tačiau nepraleido progos susitikti su EULS nariais. Kas sekate savo universiteto e.paštą bei EULS FB grupę, turbūt žinote, kad ambasadorė skaitė pranešimą Europos saugumo klausimais.

Pranešime dalyvavo EULS nariai, o taip pat ir keletas užsienio studentų, universiteto atstovų. Po pranešimo ambasadorė sulaukė keletos įdomių klausimų, o po to renginio dalyviai turėjo galimybę dar truputį neformaliai pabendrauti su ambasadore bei pasimėgauti kava/arbata/sultimis/vandeniu ir sausainiais. :)

Prieš išvykdama ambasadorė palinkėjo sekmės moksluose ir ypatingos sekmės siekiant tolimesnių savo tikslų. Be to, išgirdome pažadą, kad šis vizitas buvo ne paskutinis. :)

Iš tų, kas buvo renginyje, teko girdėti tik gerus atsiliepimus, tad tikimės, kad ateityje pavyks suorganizuoti ir daugiau tokio formato renginių. Na, o tie, kurie dėl blogo oro ar šiaip patingėjote ir neatėjote, tai gailėkitės!

Jei kažkas norite prisiminti pranešimą arba norite sužinoti apie jį daugiau, tai galite pranešimo skaidres pažiūrėti paspaudę čia.

Sėkmės egzaminuose ir iki kitų kartų.

No comments:

Post a Comment