24 Jul 2015

Frešeri! (ir ne tik)***Pranešimas skirtas daugiausiai žmonėms kitais metai atvyksiantiems studijuoti į Edinburgą, bet turėtų būti įdomus ir 'seniams'***

Dėmesio frešeriai! Kad tau būtų papraščiau pradėti savo naują gyvenimą Edinburge, EULS pateikia pirmųjų veiksmų planą:
 1. Atskristi į Edinburgą
 2. Susirasti 100 (Airlink) autobusą, kuriuo atvažiuosi į miesto centrą
 3. Kažkur šioje vietoje būtinai turi nusifotografuoti, nes nu kaip be foto
 4. Susirasti savo 'mielą' kambarį ir jame įsikurti
 5. Užsiregistruoti į Edinburgh University Lithuanian Society
 6. Na, o toliau bandyti mokytis ir, kaip sakant, kaip Dievas duos. :)

Ok, o dabar rimčiau. Rugsėjo 14 dieną prasideda Edinburgo Universiteto 'Freshers Week'. Už keliasdešitm svarų galima nusipirkti Freshers Pass apyrankę, su kuria visi renginiai ir ekskursijos bus nemokamos (na pavyzdžiui įėjimas į pilį kainuoja keliolika svarų, tai jeigu nueisit į pilį, dar į kokį renginį, ekskursiją jau atsipirks Pass'as :) ). Bet svarbiausia iš šitos savaitės - Societies Fair, kuri vyks rugsėjo 16-17 dienomis. LitSoc ten tikrai bus, tikriausiai turės skanaus pyrago ir lauks kiekvieno, norinčio prisijungti į mūsų draugišką būrį.

Tikriausiai nė vienam iškilo klausimas: kodėl turėčiau tapti EULS nariu? Žemiau kelios priežastys (kreipsiu jus paskaityti apie praėjusių metų renginius, nes viso to ir dar daug daugiau galite tikėtis 2015 metais (t.y. pirmame semestre)!):

 • First things first, esam krepšinio tauta ir mūsų rinktinė dalyvauja Europos krepšinio čempionate ir, be jokios abejonės, kur nors rinksimės žiūrėti rinktinės kovas.
 • ...tęsiant pirmą punktą, krepšinio aikštėje kausis ne tik Lietuvos profesionalūs dydžiavyriai, bet ir Edinburgh University Lithuanian Society vyraimūraiąžuolai. Tiesa, mes kausimės padedami merginų! Apie krepšinio kovas bloge prirašyta daug, todėl nepatingėkit pascrollinti. Tikslą šiemet turim vieną - pagerinti pernykštes pozicijas, t.y. tapti čempionais. :}
 • Aišku, visi norėsim susipažinti su naujai atvykusiais žmonėmis, o taip pat pasidalinti vasaros įspūdžiais pirmame LitSoc social'e.
 • Nė vienas žmogus netampa pilnateisiu EULS nariu sumokėjęs nario mokestį. Pilnateisiu nariu tampama tik sudalyvavus krikštynose (ar ne taip, Ąžuolai?).
 • Apsikrikštiję galėsime planuoti kokią nors dienos išvyką, kurioje bus galimybė susipažinti su Škotijos gamta bei itin draugiškomis oro sąlygomis.
 • Susipažinę, apsikrištiję ir pakeliavę jau kaip ir galėsim pradėti mokytis, o kad tam būtų daugiau motyvacijos, jūsų laukia tradicinis ir didžiulio populiarumo tarp society narių sulaukiantis renginys Career Talks 2015.
 • Visgi, per dideli rimtuoliai nebūsim ir kokį gražų vakarą susėsim ir EULS rudeniniame turnyre išsiaiškinsim, kas geriausiai žaidžia pokerį.
 • Spalio 31 dieną tikrą vakarietišką kultūrą (susimaišiusią su lietuviška) galėsite pajusti EULS Halloween '15.
 • Taip pat rudenį, kai jau visi būsim žiauriai išsiilgę lietuviško maisto, rinksimės tikrinti Edinburgo lietuvaičių kulinarinių įgūdžių.
 • Na, o prieš prasidedant artėjančių egzaminų stresui audringai atšvęsime Kalėdas.
Be abejo, tarp šių punktų neįtraukti social'ai ir ekspromtu atsirandantys renginiai, o taip pat ir renginių vietos, formatas ir patys įvairiausi kiti dalykai tikriausiai keisis. Šis mini-sąrašiukas tarsi EULS pirmojo semestro tradicijų apžvalga ir įdomių blogo įrašų surinkimas į vieną vietą.

Žodžiu, jei tau dar kyla klausimų, ar nori būti LitSoc nariu, šį blogo įrašą rekomenduojama skaityti dar kartą. O jeigu abejonės nedingo arba turi kokių nors pasiūlymų arba klausimų parašyk bet kuriam iš komiteto narių arba tiesiog Facebook'o grupėje, mėginsim padėti kuo galėsim. :)

Iki susitikimo rugsėjį!

No comments:

Post a Comment