13 Oct 2015

Career Talks '15Praėjusį šeštadienį (spalio 10 dieną) vyko tradicinis ir vienas populiariausių EULS renginių - Career Talks.

Šių metų renginys buvo išskirtinis tuo, kad jame dalyvavo mūsų society Alumnų. Savo patirtimis su esamais studentais pasidalinti nepasididžiavo Kęstutis, Tomas, Domantas, Andrius ir Elena, o taip pat teletiltu iš Londono motyvuojančią kalbą rėžė Jonas. :)

Po itin aktyvaus penktadienio į šeštadienį vykusį renginį dalyviai rinkosi kiek vangokai, tačiau viso EULS komiteto vardu noriu padėkoti visiems atėjusiems. Tikimės, kad sužinojote įdomių dalykų, kurie bus naudingi statant pamatus savo karjerai.

Na, o dabar prie reikalų: kas kalbėjo ir ką parodė. Paspaudę ant vardo parsisiųsite pristatymo skaidres. Jeigu jų nėra, vadinasi, negali būti dėl vidinių reprezentuojamos įmonės taisyklių (tokiu atveju, jei norite kažką sužinoti, susisiekite su tais žmonėmis asmeniškai).
Andriaus prezentacijos video

Renginio nuotraukos sukeltos Facebook grupėje, bet jei norit geresnės kokybės, spauskit čia.

Be to, turime keletą žmonių, kurie renginyje dėl įvairių priežasčių nedalyvavo, tačiau sakė, kad mielai padės tiems, kuriems reikia pagalbos. Ąžuolas Čiukas studijuoja berods ekonomiką, daug laiko skiria CV ir applikacijų skillsų tobulinimui, todėl, jei norit kokių komentarų/rekomendacijų/pagalbos - kreipkitės į jį. Taip pat tarp alumnų turime tokį puikų vyrą Darių Ščerbavičių, kuris dirba IT srityje ir tikrai turėtų naudingų patarimų pasimetusiems informatikams. Elektronikai dar turėtų nepamiršti ir Edvino Vitkaus, kuris duos puikių ir įdomių patarimų tiek karjeros, tiek įvairiais gyvenimo klausimais. :) (jei kažko nepaminėjau, rašykit, pridėsiu)

Iki.

No comments:

Post a Comment