24 Oct 2015

EULS Autumn Poker Night '15


Praėjusį trečiadienį (spalio 21 dieną) kiečiausi EULS pokeristai rinkosi restorane Enjoy, kur susikovė dėl EULS rudens pokerio čempiono vardo ir visai neblogo prizo.

Norinčių pasivaržyti prie pokerio stalo susirinko nei labai daug, nei labai mažai - 17. Tad susitvarkę visus membershipų ir buy-in'ų piniginius reikalus apie trisdešimt minučių po šešių sėdome prie stalų. Jau žaidimo pradžia žadėjo įdomų vakarą, kai po pirmosios rankos jau turėjome pirmąjį pakartotinį išsipirkimą. Iš viso, šiame turnyre susirinko gana drąsūs žaidėjai, norėję visko arba nieko, todėl jau po pirmojo ~pusvalandžio pakartotinai išsipirkusiųjų buvo ne vienas ir ne du. :}Vėliau žaidimas kiek išsilygino, nemažai dalyvių rado progų pasidžiaugti specialia alaus kaina. Aštuonios valandos ir penkios minutės buvo paskelbta pertrauka ir per ją žaidėjai turėjo paskutinę galimybę pasipildyti savo turimų žetonų kraitį. Taigi, po pertraukos bankas papilnėti nebeturėjo galimybės, todėl buvo suskaičiuoti ir paskelbti prizai trims laimingiesiems. Atitinkamai £30, £15 ir £6 (<-- gražus skaičius). Po pertraukos savo žaidimo šiaip nusprendė nepratęsti šių eilučių autorius, tačiau visi kiti 16 dalyvių sėdo toliau kautis dėl prizų ir garbių, suteikiamų čempiono titulą laimėjusiam asmeniui.

Be abejo, nebeturėdami galimybės grįžti į žaidimą ir žinodami apie vertingus prizus, dalyviai ėmė žaisti kiek atsargiau, o bet tačiau vienas po kito dalyvių skaičius mažėjo... ir mažėjo ir mažėjo...

Šioje vietoje jau galėčiau nebetempti gumos ir paskelbti geriausiųjų EULS pokeristų penketuką, tačiau įprasta lietuviškam šoubizniui (oh, the irony) praktika atėjo metas padėkoti mūsų remėjams! Pirmiausia už prizų fondą norime padėkoti visiems dalyviams. Be jūsų nebūtų mūsų. **** Na, o svarbiausia, norime padėkoti Enjoy restorano generolui Vytautui už tai, kad mus priėmė, suteikė nuolaidų. Tikimės kitą kartą paties sulaukti prie vieno iš žaidimo stalų. :) ****
Taigi, po ilgų kovų ir vargų dalyvių liko penki. Garbingąją penktąją vietą užėmė vienintelė turnyro dalyvĖ Agnė Vai! Agnė (kiek aš pamenu) visada dalyvauja EULS pokerio turnyruose ir visada pasirodo labai gerai. Manau, tai galėtų būti puikus pavyzdys kitoms EULS narėms, kurias skatiname kitą kartą taip pat prisijungti.:) Ketvirtąją vietą užėmė jau vakaro pradžioje namo eiti planavęs, bet paskui kortai paėjus sėkmingai žaidęs Audrius Radvilas.

Na, ir priėjome prie top trys. Legendos ssako, kad išsiaiškinti nugalėtojui po to, kai liko vos trys žaidėjai, pakako vos dviejų rankų! Trečias liko pigių skrydžių guru Lukas Diržys! Jis džiaugėsi šešių svarų prizu, tikriausiai padengusiu ir kiek viršijusiu vakaro išlaidas pokeriui. Na ir galų gale paskutinė ranka išaiškino EULS rudens pokerio turnyro čempioną. Antroje vietoje liko ir penkiolikos svarų prizu asmeninėms išlaidoms tenkinosi Mantas 'Gidas' Matjušaitis, o pirmąją vietą užėmė ir namo su trisdešimt svarų kišenėje išėjo Andrius Valainis! Sveikiname!

Plati čempioniška ir kukli antravietiška šypsena

Taigi, taip ir susiklostė šis rudeninis pokerio turnyras. Jis tikrai nebuvo paskutinis šiais mokslo metais, todėl kitą kartą kviečiame sudalyvauti visus šįkart patingėjusius/pabijojusius. Garantuojam smagiai praleistą laiką. :)see ya.


No comments:

Post a Comment