2 Oct 2015

Frešerių krikštynos

Sveiki visi sugrįžę į Edinburgą dar vieneriems mokslo metams. Bet šįkart ne apie jus. Šįkart ne apie sugrįžusius, bet apie naujai atvykusius.
Pakrikštyti pirmakursiai ir galiausiai pasikrikštijęs Ąžuolas!
Gražią praėjusio sekmadienio (rugsėjo 27 d.) popietę frešerius sukvietėme į Meadows parką. Susirinko, be abejo, ne visi (neatėjusieji frešeriai kažkokiu būdu dar turės išpirkti šį nusižengimą), bet dešimt frešerių pakrikštyti pavyko. :) (Goda, Aistė, Rimvydas, Eglė, Ignas, Giedrius, Marius, Ieva, Viktorija ir Marta <-- vardai iš eilės, jei žiūrėsit aukščiau esančią foto)

Tvieskiant Edinburgo saulei (ne, rimtai buvo gal plius 20) naujokėliams buvo puiki proga susipažinti (ko dar nepažinojo) atliekant society sekretorės Dovilės parengtas užduotis. Tikriausiai smagiausia užduotis buvo komandinis bėgimas, kai komanda buvo surišta lipnia juosta. Visi, kurie nors kada bandėt šią pramogą, žinosit apie ką čia kalbama. :DNa bet atlaikę lengvai sunkius išbandymus frešeriai jau buvo pasiruošę tapti tikrais EULS nariais. Paskutinis žingsnis - priesaika. Taigi, atėjusieji prisiekė būti aktyviais EULS nariais, būti draugiški, padėti bėdoje, gerbti buvusius, esamus ir būsimus EULS narius. Na, o svarbiausia, pasakė, kad tegu "skrieja į juos miltai su kiaušiniais, jei sulaužys šią priesaiką". Šitą mes tikrai turėsim omeny. :} Be to, svarbu paminėti, kad priesaiką EULS'ui pagaliau pasakė ir Ąžuolas, prie society prisijungęs dar gūdžiais 2013 metais, kai Lietuvoje dar buvo litas, o svaro/euro kursas dar buvo padorus.

Pagaliau Ąžkė tapo pilnaverčiu EULS nariu. Po metų+ komitete.
Kol vyko jaunimo išbandymai, komiteto nariai Arnas ir Ąžuolas nupėdino iki Lidlando ir supirko viską mūsų mini-BBQ.

Barbekiuinam

Pasistiprinę dalis pirmakursių iškeliavo namo, bet keliese dar nuėjome į Teviot, kur prie pintos ar kokteilio pasidalinome smagiais atsiminimais ir įvairiais praktiniais patarimais frešeriams. Tikriausiai dėl to artėjančio liūdnojo pirmadienio visi namo patraukė gana anksti, todėl didesnį ir aktyvesnį pub crawl'ą atidėjome netolimai ateičiai. :))

Ačiū visiems atėjusiems, o neatėjusiems galiu tik įkelti savo sentenciją pernai išsakytą pirmakursiams:


P.S. Į blogą jau labai greitai grįš įrašai oranžinio kamuolio mylėtojams.:)

No comments:

Post a Comment