11 Oct 2015

Krepšinio fronte +40

Ir vėl sekmadieniz, ir vėl Kita Svajonių Komanda lieja prakaitą krepšinio aikštelėje. Šiandien mūsų varžovas buvo komanda pavadinimu "Medics 1".

First things first, komanda šiandien žaidė be savo idėjinio kapitono Ąžuolo ir be trenerio Vitkaus, todėl šias dvi pareigybes vienerioms rungtynėms turėjo perimti Arnas. Pareigas jis atliko "ant tiek" puikiai, kad net šūkį pamiršo. :D Kiti susirinkę sportininkai: Mantas 220, Deividas Kobe, Lukas, Ugnė, Juozas (gerai bičas varo, reikia jam sugalvot kokį dėmenį prie vardo, jei turit pasiūlymų, tai rašykit) iiiiiirr alumnas Andrius. Iš Velso atvykęs mūsų komandos garbės narys puikiai įsiliejo į žaidimą ir buvo labai naudingas abiejose aikštės pusėse. :) Komandos palaikyti taip pat atėjo Laurynas, Audrius ir trumpai buvo užsukęs Alvis.

Rungtynes The Other Dream Team pradėjo tokiu penketuku: Mantas, Deividas, Arnas, Juozas ir, be abejo, Ugnė. Pirmosios minutės klostėsi gana sunkiai, medikai net bandė pirmauti rezultatu 2-1. Tiesa, lietuvaičiams šiame kėlinyje jie pateikė vieną staigmeną - išrado naują krepšinio taisyklę. Vienas medikų išbėgo į greitą ataką ir jį nusivijęs Arnas apsigynė riksmu taip sukeldamas didžiulį varžovų pasipiktinimą. Visi iki vieno medikai kažkodėl buvo įsitikinę, kad krepšinyje yra tokia taisyklė, kad varžovui metant besiginantis krepšininkas negali išleisti jokių garsų. Yeah, right. :D Sėkmės jiems tada turnyre toliau. Po gan vangaus pirmo kėlinio 5-2 ar kiek ten mes priekyje.

Antrasis kėlinys ėjo gana panašiai kaip pirmas. Buvo gana nerezultatyvus, lietuvaičiai dar nebuvo įjungę savo SWAGo ir medikų akyse dar matėsi kažkokių vilčių. Matyt, džiaugėsi, kad nebetrikdėm jų metikų savo riksmais. Tiesa antrajame kėlinyje pasižymėjo Andrius 'įšaudamas' tolimą metimą beveik nuo atsarginių žaidėjų suolelio (gaila, kad šitoj lygoj tritaškių nėr). Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo maždaug 10-5.

Trečiajame kėlinyje Svajonių Komanda įmetė aukštesnį bėgy ir vedami itin aktyviai puolime žaidusių Juozo bei Manto pradėjo krautis solidžią persvarą. Varžovai taškus rinko sunkiai ir vangiai, o mes vis bėgom ir metėm, ir tinklelį plėšėm. :} Kėlinys užsibaigė gražiu Luko metimu iš vidutinio nuotolio aidint riksmui "TIME!". Rezultatas buvo jau nebelabai padorus.

Ketvirtasis kėlinys buvo trečiojo tęsinys aka 'spardėm' gulintį. Medics 1 baterijos išseko, skirtumas vis augo ir maždaug kėlinuko viduryje varžovai nuleido rankas ir pradėjo net nebelabai grįžinėti į gynybą. Na, per daug netempdamas tiesiog konstatuosiu faktą, kad laimėjom šiaip ne taip. 32-12 arba padauginus 64-24.

Po dvejų rungtynių The Other Dream Team su įspūdingu +84 taškų skirtumu ir dviem pergalėmis Intramural krepšinio lygoje žengia pirmi!

Kitą sekmadienį bandysim pratęsti sėkmingą žygį rungtynėse prieš EUABC YESSUSHI komandą (labai smagus pavadinimas). Rungtynių pradžia 3pm.