25 Oct 2015

The Other Dream Team 3/3

Deivas ir Juozas
"Komanda, nors ir su gerokai trumpesniu atsarginių žaidėjų suoleliu šiandien parodė kur kas platesnes širdis, bei tvirtesnius raumenis“ po mačo gerų žodžių komandai negailėjo treneris. Po dar vienos triuškinamos pergalės prieš Drunken Dunkers lietuvių komanda „The Other Dream Team" sėkmingai rikiuojasi tarp dviejų lyderių.

Šiandien komanda rėmėsi trumpu, tačiau laiko patikrintu suoleliu. Šiandien komandoje fanai išvydo Mantą 220 Mikšį, Edviną Trenerį/LEK (laikinai einantį kapitono pareigas) Vitkų, Juozą KD Pažėrą (KD for Kevin Durant), Deividą Kobę Krukauską, Dovilę Vitonytę, Lauryną (asmeniniu pageidavimu pravardė išimta) Žievį bei Arną prezidentą Bilkštį. Komanda fanų neišvydo...

Pirmajame kėlinyje puikiai gynęsi dreameriai greit įgavo panašumą išnaudodami greitas kontratakas (iš pirmų penkių taškų keturis greitose atakose pelnė KD) ir kiekvieną alkoholikų klaidą vertė lengvais taškais. Girtieji dunkeriai niekaip nerado priešnuodžių prieš Manto atakas, o kėlinio eigoje įsivažiavo ir Edvinas bei Kobė Krukauskas. Puikiai gynyboje žaidusi Dovilė puikiai tramdė savo masyvesnę, sunkesnę ir piktesnę varžovę. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo 16:4.

Antrajame kėlinyje debiutines rungtynes žaidė garsusis Laurynas, Šį kartą (asmeniniu pageidavimu pravardė išimta) grakščiai ir itin preciziškai judėjo aikštelėje ir padėjo nutraukti ne vieną priešininkų ataką, o štai Arnas taip apt pasižymėjo perimtu kamuoliu, bet greitoje atakoje gavo gerą stogą iš nugaros. Neblogai talkino ir KD su treneriu ir Deividu priešakyje. Lietuviai tempo nė kiek nemažino ir leido savo milžinui Mantui kaupti pyktį ir jėgas trečiajam kėliniui.

Trečiajame kėlinyje pirmaisiais taškais rungtynėse pasižymėjo ir Jo ekselencija Arnas, kuris greitoje atakoje nepaliko vilčių alkoholikams. Šiame kėlinyje treneriui teko akis į akį susidurti su mergina , kuri kvėpavo it Dartas Veideris iš garsiosios Žvaigždžių Karų sagos. Po šio kėlinio rezultatas jau atrodė kiek nepadorus ir likusį kėlinį jaunuoliai stengėsi kamuoliais maitinti Dovilę. Viliuosi, kad šį paskutinį išsireiškimą visi sutiks su derama pagarba ir branda.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas iš esmės nesikeitė, dreameriai neleido Drunken Dunkers'ams diktuoti savo žaidimo ir ramiai užbaigė rungtynes. Jas vainikavo nerealus Kobės Krukausko metimas iš beveik vidurio aikštės per mažiausiai dviejų varžvų rankas, kuriuo pastarasis vėl įrodė, kad ne veltui praėjusiais metais tapo metų sportininku. Visoms šį blogą skaitančioms merginoms, kurias gyvenimas paliko be užjaučiančio bei išklausančio vaikino siūlyčiau atkreipti dėmesį į nuoširdų ir draugišką Deividą, kuris jus gerbtų ir rodytų savo dėmesį.

O Deivas dar ir taip moka ^^^

Po rungtynių Deividą sveikino treneris, ant jo šokęs visu savo svoriu su iškeltomis rankomis ir dviem pirštais į viršų. Po rungtyniu jis atviravo: „Nemaniau, kad be Ąžuolo Čiuko žaisime taip sklandžiai, jis yra komandos dvasia ir autoritetas, bei pavyzdys man ir daugeliui, linkiu jam sveikatos“, taip pat treneris vylėsi, kad kitą savaitę palaikymas bus gausesnis ir lietuviai supras, kad komanda žaidžia dėl jų. O merginos ras progos ateiti ir pasižiūrėti į atletus, tokius kaip Deividas Kobė Krukauskas ir Lukas Slick Kvedas.

Komandos treneris Edvinas.

Na, o straipsnio redaktorius Arnas nuo savęs tiesiog pridės galutinį rezultatą: 68-22. Taigi, mūsų svajonių komanda išlaiko tempą ir nė nesiruošia sustoti.

Iki kitų kartų. :)

P.S. Nuolatiniai BLOGo skaitytojai turbūt pastebėjo, kad praėjusį savaitgalį rungtynių kronikos nebuvo. Taip nutiko todėl, nes varžovai paprašė rungtynes nukelti ir mes jų nežaidėme.