4 Oct 2015

The Other Dream Team sezoną pradeda lengva pergale

Laba sekmadienio vakara visiems!

Šiandien komanda "The Other Dream Team" sužaidė pirmąsias rungtynes naujame intramural lygos sezone. Taip, tai ta pati komanda "Lietuva" tik su daug labiau fancy pavadinimu. Pakeistas pavadinimas komandos lygio nenumušo ir pirmosios varžybos tą puikiai parodė.

Rungtynėms šiandien susirinko tokie oranžinio kamuolio sporto meistrai kaip Edvinas, Ąžuolas, Arnas, Deividas (šiemet net su Kobes batais!!!), Lukas, Ugnė, o taip pat du naujokai - Juozas ir Povilas. Taip pat turėjome ir dviejų žmonių palaikymo komandą sudarytą iš Žygimanto ir pernai komandoje žaidusio Andriaus. O varžovai šiandien buvo kanadiečiai-azijiečiai "Can-Asians".

Jau nuo pat pirmųjų akimirkų Svajonių Komanda ėmė diktuoti savo sąlygas. Gražus darbas puolant ir nuostabus nusiteikimas ginantis po pirmojo kėlinio leido pirmauti sausu rezultatu. Gal kokie 9-0 (arba 18-0. Pirmą kartą skaitantiems paaiškinsiu - škotiška salė neturi tritaškio linijos, todėl iš visur tiesiog skaičiuojam vieną tašką, o pabaigus rungtynes rezultatas padvigubinamas). Per pertraukėlę treneris Edvinas ryžtingai pareiškė, kad "varom ant sauso". Be abejo, visiems šis pasiūlymas labai patiko.

Na bet pirmos varžybos, sezono starto jaudulys pakišo koją šiam mūsų kilniam tikslui. Prasidėjus antram kėliniui neilgai trukus kanazijiečiai atidarė savo taškų sąskaitą. Visgi, aktyvus komandos naujokų spaudimas, darni gynyba ir uraganinis puolimas neleido varžovams per daug priartėti, todėl po dviejų kėlinių lietuviai turėjo gan solidų pranašumą. Tiesa, antrajame kėlinyje iš varžybų pasitraukė Svajonių Komandos kapitonas Ąžuolas. Jis dar pirmame kėlinyje patyrė čiurnos traumą, tačiau sukandęs dantis dar bandė kažką įrodyti, bet nepavyko, todėl pasidėjo sportbačius į tašę.

sorry už petelnės kokybę. :)

Po pertraukėlės apsikeitus krepšiais "The Other Dream Team" net negalvojo mažinti apsukų ir taip pat aktyviai varė varžovus į neviltį. Puiki komandinė gynyba ir uraganinis Luko, Deivido, Povilo ir Juozo puolimas vedė mūsiškius į priekį. O kur dar Edvino jėga po krepšiais ir Arno... buvimas aikštėje. Trečiojo kėlinio įdomiausias momentas buvo pirmieji Ugnės taškai šiame turnyre! Mūsų komandos senbuvė priešininkų palikta likimo valiai iš vidutinio nuotolio (visų džiaugsmui) smeigė dvitaškį. Bravissimo!

Ketvirtasis kėlinys, aišku, bebuvo tik formalumas. "The Other Dream Team" tik dar labiau įtvirtino savo pergalę, o paskutinis vinis į kanazijiečių karstą buvo Edvino taiklus metimas paskutinę sekundę:

Galutinis rezultatas: 58-14.

Na ką gi, sezoną pradėjome galingai (tiesa, reikia pripažinti, kad ir varžovas ne stebuklingas buvo) ir tikimės, kad ir toliau pergalingai žygiuosim ir šiemet pavyks pasiekti aukščiausią turnyro vietą.

Kitos varžybos kitą sekmadienį 1700 Edinburgo laiku. Iki.