4 Nov 2015

Damn Good Halloween Party

Treasure Hunt dalyviai & organizatoriai

Šiais metais EULS buvo paruošę dvigubą Helovyno (ok, išsiaiškinam. Oficialiai lietuviškai rašosi helovInas, bet tai yra nesąmonė ir mes rašym su yyyy. VLKK dar siūlo naudoti Vaiduoklių Šventė) programą: dieną lietuvaičiai turėjo progą pamankštinti savo smegenis ir kojas dalyvaudami Helovyno Treasure Hunt, o vakare atgavę jėgas ir helovyniškai apsirengę bei išsidažę dalyvavo Flat Crawl‘e.

Na, dabar apie pirmą renginio dalį – Treasure Hunt. Stebėtinai šiltą šeštadienio popietę 13 aštrių protų, išalkusių galvosūkių, nepatingėjo atkeliauti ir pabėgioti po visą Edinburgą bei aplankyti visokias spooky  istorines vietas, ieškodami Dovilės ir Rugilės paliktų raktažodžių, kuriuos turėjo sudėlioti į specialiai paruoštą kryžiažodį. Na, o pergalė atiteko tiems, kurie sugebėjo surinkti visus žodžius, išspręsti kryžiažodį bei grįžti į Forrest Hill anksčiau nei priešininkai. Dalyviai tryško entuziazmu ir noru išbandyti save bei, žinoma, nugalėti. Pasidalinę į komandas po 3-4 žmones ir gavę lapus su užuominomis kai kurie dalyviai nesulaikydami savo džiaugsmo dėl apie pirmos vietos užuominą padarytų prielaidų pasileido bėgti ten net neišklausę visų taisyklių iki galo. Kitos komandos iš pradžių sutelkė visą savo smegenų masę ir atsakingai išanalizavo visas užuominas bei tik susidėlioję visas vietas ir optimizavę savo maršrutą jas pradėjo lankyti.


Štai tokių paslėptų užuominų ieškojo Treasure Hunt dalyviai

Taigi, visos komandos pasirinko savo taktikas, na o tų taktikų gerumą nusakė galutinis rezultatas. Įvykdyti užduotims ir sugrįžti su užpildytu kryžiažodžiu dalyviai turėjo šiek tiek mažiau nei 2 valandas. Kol lietuvaičiai pajungę savo protines ir fizines jėgas uoliai darbavosi, komiteto nariai (Dovilė, Augmantas ir Ieva) laukė komandų Forrest Hille ir ruošė prizą nugalėtojams -  du moliūgus, kurių viduje buvo staigmena (kaip Helovynas be moliūgų). Pirmieji atkeliavo Edvinas, Lukas ir Žygis , bet nesuklyskite, pergalė atiteko ne jiems. Skubėjimas jiems pakišo koją – jie blogai suprato taisykles. Bet tai jiems nesugadino nuotaikos ir jie kartu laukė kitų narių. Na, o laimėtojais tapo komanda, kurią sudarę vyresni EULS nariai Lukas, Ieva bei frešeris Marius. Sudėlioję kryžiažodį jie sugebėjo išsiaiškinti užslėptus žodžius  ir sugrįžo pačiu laiku – lygiai 16 h. Sugrįžus kitoms komandoms dalyviai užkando picų, aptarinėjo užduotis bei dalinosi įspūdžiais, o vėliau iškeliavo ruoštis, puoštis vakarinei daliai.


Neatrodo nepatenkintas

Nugalėtojai su itin helovynišku prizu.:)

Na, o vakare... Oj vakare... Vakare neatpažįstamai pasikeitę EULS nariai pradėjo rinktis Summerhall Square apartamentuose, kurie buvo pirmoji stotelė vakarinėje kelionėje. Kas išdažytais veidais, kas nudažytais plaukais, kas su skrybėle, kas su kepure, kas su katės/pelės/zuikio ausimis, kas su šluotkočiu per nugarą ... beveik visi atėjo helovyniškai išsipuošę. Visiems susirinkus, vakarą papuošė iš už Atlanto atvykęs John Cena!!! Galiausiai norinčių atšvęsti baisiausią rudens šventę susirinko tiek daug, kad SS apartamentų virtuvėje temperatūra pakilo iki beveik nepakenčiamos ir pora vyrukų net privertė nusirengti marškinėlius. Taigi, sušilę tiek iš vidaus, tiek iš išorės pajudėjome į antrąją stotelę...

...kuri buvo Robertson’s Close common roomas. Taip, mes ir vėl pas mus! Ten ilgai neužtrukom, nes daugelis negalėjo sulaukti kitos stotelės (or should I say, nes kai kurie pradėjo geiminti su playstation???). Taigi, sukaupę likusias jėgas išjudėjom į klubą Movement. Ten, Viktorija Vi mums buvo paderinusi du staliukus, kurių realiai nepanaudojom, nes visų pagrindinė vakaro intencija buvo tiesiog sušokti batus! Tai va būtent tai ir darėme iki pat paryčių. :}

Reziumuojant visą renginį, norime padėkoti visiems, prisidėjusiems prie jo organizavimo, nepagailėjusiems laiko pasipuošti ir tiesiog visiems atėjusiems. Diena ir vakaras buvo smagūs tik dėka jūsų. Geriausio kostiumo autorių apdovanosime per AGMą.:)

Jei kas pražiopsojot, tai savo helovyniniais ir pohelovyniniais įspūdžiais turėsit galimybę pasidalinti jau rytoj vakare Malones bare!

Pabaigai dar pora dainelių, priminsiančių šeštadienio vakarą. :)See you.

Parašė pusiau Ieva ir pusiau Arnas

No comments:

Post a Comment