15 Nov 2015

EULS Tradicinio Maisto Festas Du-Penkiolika

Elou!Penktadienį (lapkričio 13) praūžė tradicinis lietuviško maisto festivalis ir protmūšis. Žinokit, daug nepasakosiu, bet buvo uber faina, todėl visi, kas neatėjot, graužkitės nagus ir Lidlando picutes, nes prasimetėt nevaikiškai.:))Renginys turėjo prasidėti septintą, bet septintą Tevioto Dining Roome buvo susirinkusi tik SS chebra, kuri šiemet pademonstravo savo A-game ir į vakarą atsinešė šaltibarščių ir baltos mišrainės. Sakyčiau, didelis žingsnis nuo tinginio. :} Kiek po septynių duris pravėrė Dovilė nešina superiniu savos gamybos KUGELIU! Na, pats kugelio gavau paragauti tik šaukštelį, bet jau pagal tai manau, kad visi, kurie gavo jo daugiau, turėjo būti itin patenkinti. :)
Vėliau, pasipylė daugiau žmonių su savo patiekalais. Ieva atnešė savos gamybos skruzdėlyną, o vėliau surprise surprise Viktorija ir Diana taip pat atnešė dar vieną skruzdėlyną! Viktorija ir Ugnė atnešė per kančias ir vargus iškeptą obuolių pyragą (Viktorija iškart pareiškė, kad čia bus geriausias vakaro patiekalas). Pirmakursių trio atnešė dar gardžios baltos mišrainės, o Žygis leido visiems pasisaldinti gyvenimą lietiniais su šokolado padažu! Mūsų džiaugsmui, turėjome dvi viešnias iš Glazgo, kurios atsinešė krabų lazdelių tešloje. :) Prieš pat pradedant puotą Marijonas iš kuprinės ištraukė dar obuolių pyrago ir galiausiai visi kibo į darbą. Na, vėliau, stiiiiipriai vėluodamas prisistatė Augmantas, kuris atnešė lašinuko-duonos-svogūno užkandos. All in all, skrandį prikimšti tikrai buvo kuo. (baisiai nepykit, jei kažką praleidau arba priskyriau ne tam kulinarui :} )
Šioje straipsnio vietoje būtų puiki proga pasidžiaugti mūsų society narių aktyvumu, išradingumu ir netingėjimu (nežinau, ar yra toks žodis). Smagu, kad sulaukėme įvairių patiekalų, o ne penkių tinginių. Manau, kad visi dalyvavę renginyje tikrai liko patenkinti. Na, o tie, kurie patingėjo kažką pagaminti, galėjo sau mintyse pagalvoti "money well spent".

"Geriausiai išleisti trys svarai mano gyvenime" Mantas

Paragavę visų patiekalų, renginio dalyviai rinko geriausią pagrindinį patiekalą ir geriausią desertą. Šiemet į renginį susirinko daug saldumynų megėjų, todėl abiejose kategorijose laimėjo saldūs patiekalai. :)


Geriausiu desertu buvo išrinktas Viktorijos ir Ugnės obuolių pyragas (būtumėt matę, kaip Viktorija siekė pergalės... :D ), o geriausiu karštu patiekalu tapo Žygio lietiniai su šokolado padažu! Viktorija buvo apdovanota rinkinuku paruošti naujam desertui, o Žygis praturtino savo namų virtuvę esenčialiais rakandais. :)Vėliau perėjomė į protmūšio dalį, kurioje keturios komandos atsakinėjo į 30 bendromis komiteto jėgomis parengtų klausimų. Klausimukai nebuvo super sudėtingi, todėl komandoms protmūšis neprailgo ir nekirto per pasitikėjimą savimi. :)) Galiausiai, po trisdešimties klausimų nugalėjo komanda "P(x)=N(x)" vos vienu tašku aplenkusi komandą "Ausis'. Pirmosios dvi vietos buvo apdovanotos saldžiais prizais, na o kitos dvi komandos gera nuotaika.:))

Visos renginio nuotraukos taken by Viktorija.
Protmūšio klausimuxai.

Po renginio, beveik visi likome dar kiek pabendrauti, paragauti, ką siūlo Tevioto baras. Apie renginio gerumą papasakojau straipsnio pradžioje, nebuvusius nuliūdinau visame straipsnyje, taigi, tikriausiai šiam kartui tiek.:)


.a

No comments:

Post a Comment