22 Nov 2015

Osominis The Other Dream Team pasirodymas!

Porą apžvalgėlių praleidom, bet grįžtam su trenksmu.

Sekantys mūsų krepšinio komandos pasirodymus tikriausiai pamena, kad pernai tiek pirmame semestre, tiek antrame intramural lygoje likome antri ir nusileidome tik augalotų vyrų komandai Craig's BBall. Apie antrą pralaimėjimą net buvo susuktas šioks toks straipsniukas. Taigi, šiandien mūsų varžovai - ta pati Craig's BBall komanda. Tiesa, šįkart jie jau turi savo sąskaitoje vieną pralaimėjimą, o mūsų vienintelis kluptelėjimas kol kas tik lygiosios. Važiuojam.

Siūloma pasileisti šią dainą ir toliau skaityti straipsnį. :)

Varžybų pradžia buvo pirmą valandą, bet pirmą buvome tik aš (Arnas), Vitkus (treneriokas), Ąžuolas (taip, jis dar GYVAS) ir Juozas (KD). Visi keturi nervingai stebėjome, kaip renkasi gausios varžovų gretos... Vis dėlto, kiek po pirmos duris pravėrė Mantas 220, Ugnė ir Dovilė! Taip pat pasirodė ir du žiūrovai - Rugilė ir Povilas. Taigi, varžybas pradėjome. Kiek pavėlavęs prie komandos pasijungė ir Kobe!

Pirmajame kėlinyje ODT iš karto parodė varžovams, kad lengvai nepasiduos. Varžybas Mantas pradėjo įspūdingai pelnydamas kelis taškus iš eilės, dar porą pridėjo kiti ir po maždaug pusės kėlinio 4-0. Na, bet varžovai taip pat buvo ne iš kelmo spirti, todėl antroje kėlinio dalyje žaidimas kiek išsilygino, bet ODT po pirmojo kėlinio išlaikė trijų taškų persvarą.

Antrajame ketvirtyje žaidimas buvo labai lygus. Mes rinkom taškus greitose atakose ir pergudravę ne tokius vikrius gynyboje priešininkus, o Craig's Bball atletai taškų kraitį didino pataikydami metimus, kurių mes jiems neturėjom leisti net išmesti. Na bet rezultate Other Dream Team į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 14-11.

Per pertrauką varžovai akivaizdžiai padarė šiokias tokias išvadas ir trečiajame kėlinyje prasidėjo sunki gynybinė kova, kurią dažniau laimėjo varžovai. ODT pasireiškė lietuviškoms komandoms dažnai pasireiškiantis trečiojo kėlinio sindromas - klaidos klaidos ir netaiklūs metimai. :( Na, bet bent jau neleidom priešininkams persverti rezultato jų naudai.:)16-16

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo grybų karas... Mums nelabai sekėsi, varžovai pradėjo pataikyti sudėtingus metimus, todėl vienu metu atsilikinėjome 16-18. Visgi, kaip ir sakiau, antra rungtynių pusė buvo uber gynybinė. Todėl ODT sutankinę savo gynybą nebeleido varžovams pelnyti lengvų taškų. Ketvirtasis kėlinys pasižymėjo vienu įdomiu epizodu, galėjusiu nulemti ir rungtynių baigtį: vienas varžovų žaidėjas perėmęs kamuolį išbėgo į greitą puolimą, bet paskui jį kaip Igoris su kalašu nurūko Ąžkė. Surprise surprise, varžovas metė kamuolį iš po krepšio ir Ąžuolas šokinėjantį ant lanko kamuolį numušė! Vo tada tai prasidėjo ginčas. Varžovai, įpratę prie NBA taisyklių teigė, kad taškai turi būti įskaityti (tokiu atveju ODT atsilikinėtų 2 taškais), visgi mūsų atletai ir žiūrovas Povilas padėjo jiems išaiškinti, kad Europoje esam ir čia kamuolį, bešokinėjantį ant lanko, numušti galima. Iš tiesų, po to epizodo buvo ne visai aišku, ar varžovai savo asmeniniame protokole taškus įskaitė, ar ne. Laiko kėlinyje buvo likę nedaug, todėl ODT pataikė dar vieną metimą ir po kelių nesėkmingų atakų laikas baigėsi. Klausimas: koks galutinis rezultatas??? 18-18 ir keliaujam į 2 minučių pratęsimą!

OT: čia jau prasidėjo nevaikiškas dominavimas. The Other Dream Team žaidėjai sulošė kaip tikri alfos. Pratęsimas laimėtas rezultatu 3-0 ir pasiekta labai saldi pergalė. 18-21.

Taigi taigi vaigi, galutinis dvigubintas rezultatas 36-42 (varžovai įkėlė rezultatą 36-40, bet vis tiek esmės tai nekeičia. Pergalė yra pergalė. :} ). Sužaidėme labai įdomias ir įtemptas rungtynes ir pasiekėme turbūt svarbiausią pergalę šiame sezone!

The Other Dream Team šiuo metu yra sužaidusi 7 rungtynes. Iš jų 6 laimėjo, vienerias sužaidė lygiosiomis. Taigi, sezone liko dvejos rungtynės, jei laimime jas abi arba vienerias laimim, kitas palygiuojam (arba net abi, jei palygiuojam), tampam čempionais!

Super, vyrai, sulošėt! Iki kitų rungtynių.