7 Dec 2015

A Holly Jolly Christmas with EULS!


Taip, jau atėjo tas semestro metas, kad jeigu mane nutrenktų mašina, tai tikriausiai padėkočiau nepažįstamajam (jo jo, kopyraitai ne mano), na bet prieš užsikasant popieriuose, prieš pasiklystant learn.ed.ac.uk ir prieš užpildant pirmąją exam attendance form, EULS nariai tradiciškai susitiko paminėti už kelių savaičių ateisiančios gražiausios metų šventės - Kalėdų.

Protų kovos
Tai, apie ką čia papasakosiu, įvyko gruodžio 4 dienos vakarą ir šiek tiek persikėlė į 5-tą. Taigi, septintą valandą vakaro visi rinkomės į Teviot Balcony Room (dėl praėjusių metų nuodėmių renginukas vyko ne Undergrounde :} ). Šiaip ne taip pasiskirstę į penkias komandas pradėjome kalėdinių žinių patikrinimą. Renginio dalyviai susidūrė su 30 EULS komiteto narių parengtų klausimų, kurie privertė perkratyti galvas bandant prisiminti kalėdinius filmus, tradicijas, dainų autorius ir panašiai. Tačiau o bet, komandoms be vargo atsakius į paskutinį klausimą, išsiaiškinome, kad nugalėtojais tapo komanda John Cena. Trečiąją vietą užėmusi komanda buvo apdovanota saldžiu prizu, antrosios vietos nugalėtojai - dėže mandarinų ir saldainiais, o kalėdinio kvizo užkariautojai džiaugėsi 2.5 kg mandarinų, kalėdiniais saldainiais ir buteliu kalėdinio vyno. Ar gali būti kažkas kalėdiškesnio už tai, be abejo, jei atmesim Kalėdų Senelį ir Snieguolę? :))


Du komitetiniai selfiai

Rokas su pirmos vietos prizu

Po protmūšio pasveikinti visų EULS narių su artėjančiomis šventėmis "išstojo" SS kvartetas - Ignas, Laurynas, Audrius ir Arnas. Jie pristatė visus iki ašarų sujaudinusį dainos apie Naujuosius Metus video įrašą. (NB įrašas turbūt nebus prieinamas viešai, taigi, kas norit pažiūrėt, gausit apsilankyt pas mus su dovanom. Na, galbūt dar ir EULS renginy bus galima kada išvysti :) )Po to perėjome prie kitos renginio dalies - "Dirty Santa". (Labai džiaugiuosi rašydamas šias eilutes, nes skaičiai, kuriuos tuoj paminėsiu tikrai labai nudžiugino.) Iš viso EULS kalėdose dalyvavo apie 40 žmonių. Net 35 iš jų nepatingėjo ir atsinešė gražiai supakuotas kalėdines dovanas KAŽKAM. Ąžuolo vadovaujami visi sustojom į ratą ir dovanų rinkimasis bei vagystės prasidėjo. Po kelių ratų nesibaigiančių vagysčių buvo nuspręsta žaidimą sustabdyti ir likusias "laisvas" dovanas išdalinti jų neturintiems. Na, o tada visus aplankė kalėdinio ryto dejavu, kai turėjo progą išpakuoti savo išsirinktas arba iš kitų rankų nugvelbtas dovanas. Šioje vietoje vertėtų paminėti, kad žaidime pasižymėjo Kobe, kuris privatizavo dvi dovanas (natūralu, nes dvi geriau nei viena :D ), todėl vienos pritrūko Dovilei. Visgi, kaip supratau, jiems pavyko išsiaiškinti, kuri dovana kieno. :)

Dovanų krūvelė
"Mandarinų tuoj nebebus"
Oficialus renginio aprašymas feisbukėly skelbė, kad po Teviot išjudėsim į kokį pubą, tačiau laikrodžiui skaičiuojant 22 paros valandą ir žinant Škotijos istatymus buvo nuspręsta tolesnes linksmybes iš karto perkelti į Robertson's Close common roomą. :)

Ten, kiekvienas rado savo nišą. Kas žaidė stalo tenisą, kas bendravo, kas valgė, kas linksminosi. Žodžiu, tikriausiai visi liko patenkinti. Na, o apie dvyliktą valandą Rugilės paraginti patys stipriausi/ištvermingiausi/jaučiantys_meilę_šokiui išlėkė į klubą Movement. Ten ...... dauguma "pasileido plaukus" ir, sakykim, nuotraukos iš klubo iškalbingesnės už tūkstančius žodžių. :} Klubui užsidarinėjant kai kuriems asmenims sugedo biologinis GPSas, bet visgi be ar su kieno nors pagalba visi saugiai grįžo namo ir (tikiuosi) galų gale atgavo visus savo daiktus.


Daugiau nuotraukų iš Tevioto - feisbuke.
Daugiau nuotraukų iš klubo - taip pat feisbuke.

Pabaigai norėčiau pasidžiaugti, kad tiek daug jūsų susirinko. Renginys, manau, pavyko taip, kaip norėta, ir kiekvienas surado sau įdomios veiklos jo metu. Na, o dabar, lengvų egzaminų, po to (keliaujantiems atostogų į Lietuvą) gero skrydžio, na ir galiausiai gražių ir baltų Kalėdų bei linksmo Naujųjų sutikimo (nu kaip iš sovietinio atviruko sveikinimas beveik)!Iki kito semestro!

.a

No comments:

Post a Comment