25 Jan 2016

EULS Welcome Back PartyPraėjusį penktadieniuksą (sausio 22) visi linksmiausi/judriausi/nebijantys parodyt savo firminius šokių judėsiukus (na iš dalies ir tie, kurie buvo Edinburge) EULS nariai rinkosi į tradiciškai Edinburgo lietuvaičių mėgstamą, bet retai gaunamą Teviot Underground'ą. EULS komiteto sugalvotas renginio a'la dreskodas prašė dalyvių ateiti pasipuošus kokiu nors galvos apdangalu. Vieni išliko konservatyvūs ir užsidėjo paprastą kepurę ar skrybėlę, bet pamatėm ir bananų kepurė, ir folijos kepurę, taigi EULS nariai eilinį kartą parodė, kad išradingumo jiems netrūksta.Vakaro planas žadėjo JUST DANCE session'ą (kas nežinot, apie ką čia, tai čekirout), karaokę ir tiesiog gerą pasitūsinimą. Iš tiesų visi planai ir buvo įvykdyti, tačiau just dance iškovojo didžiausias simpatijas ir akivaizdžiai, kaip tikras α dalykas uždominavo renginį. Už šio reikalo atradimą/pristatymą socui reikėtų pareikšti padėką frešams (kurie, tarp kitko, ir dominavo tarp renginio dalyvių). Taigi taigi taigi, visi turėjo galimybę parodyti, kieno klubai lanksčiausi, reakcija geriausia  ir overall kūnas pats judriausias. Pats turiu pasakyti, kad mano sustabarėję kaulai sunkiai reagavo į judesius ekrane, bet nieko, svarbu bandyti. :D
Geras porą valandų pasišokę šiek tiek įšokom į karaokės dalį, kurioje renginio dalyviai atliko tokius hitus kaip: Jūreivio Daina, Geriam, Can't Hold Us, Sexyback, Alaus Danguje Nėra, Shake It Off ir t.t. Visgi daugiabalsiu pageidavimu galiausiai grįžom prie JUST DANCE, kuris ir tęsėsi faktiškai iki pat renginio pabaigos. Kad būtų smagiau prisiminti, tai žemiau šioks toks mini filmukas su keliomis renginio akimirkomis:Iš tiesų nebuvusiems galiu pasakyti tik tiek, kad nenusisekė jums (tikriausiai beveik visuose renginių aprašymuose yra analogiška eilutė, bet čia tikrai tiesa). Buvo žeurei smagu. Ar eičiau į džest denco vakarėlį vėl? Tikrai taip. :}

Na, bet dvyliktą pas mus pasibeldė EUSA darbuotojai ir priminė, kad Undergroundą turim tik iki dvyliktos... Na, o tuomet persikelėme į afterpartį, kuriame vieniems sekėsi geriau, kitiems blogiau, o šeštadienį saulė turbūt ne visiems švietė vienoda. 

Tradiciškai: ačiū atėjusiems, o tuos, kurie negalėjo/nenorėjo ateiti, labai kviečiu prisijungti prie mūsų kituose renginiuose. Kokie jie bus, sekit feisbukėlio grupę ir visas naujienas sužinosit pirmieji.

Taigi, oficialiai sveiki pargrįžę po žiemos atostogų (šiek tiek ironišką šitą sakyti trečia mokslų savaitę :D ) ir iki kitų susitikimų.


.a

No comments:

Post a Comment