3 Mar 2016

Art Crawl

Ankstyvą vasario 27 d. (praėjusio šeštadienio) rytą, grupelė EULS narių susitiko Old College vidiniame kiemelyje ir pradėjo taip vadinamą šliaužimą po meno galerijas. 

Pradėjome nuo Talbot Rice galerijos, įsikūrusios pačiame Old College, kurioje prisižiūrėję keisčiausių vaizdo ir garso instaliacijų, kiekvienas išėjo su savomis interpretacijomis. Beje, jei norite sužinoti, kurie maisto produktai ir jų pakuotės geriausiai tinka šnipinėjimui ir garso įrašymui, tuomet ir jums siūlome apsilankyti šioje galerijoje.


Apžiūrėję Talbot Rice galeriją nusprendėme aplankyti Fruit Market galeriją, esančią po North Bridge, bet ten užėję neradome jokių paveikslų, o tik knygų mugę... Taigi pagalvoję, kad iš knygų daug meno neišspausim (at least, immediately) ir nuėjome į kitoje gatvės pusėje esančią City Art galeriją. Va šioje galerijoje praleidome gerą valandėlę, nes buvo eksponuojama jūrininkystės tematikos paroda. Mūsų meno ekspertės Rugilė ir Ugnė nutarė, kad imtų beveik visus paveikslus. :D Gerą pusvalanduką palaukę, kol meno ekspertės pabaigs apžiūrėti ir įvertinti ant sienos kabančius darbus, patraukėme į National Gallery.

Mūsų meno ekspertės 
Laukiam eksperčių

Šioje galerijoje tai jau tikrai prisižiūrėjome visko. Raibo akys ir sukosi galvos nuo spalvų įvairumo bei paveikslų galybės, nuo Renesanso iki Baroko, nuo Impresionizmo iki Kubizmo. Pamatėme garsiausių dailininkų, tokių kaip Picaso, Matisse, Van Gogh, Degas ir Cézanne darbus.
Po to patraukėme į Royal Scottish Academy. Čia buvo atidaryta tik viena vienintelė paroda, kurioje buvo galima įsigyti vietinių dailininkų bei studentų darbų. Svarstėme, ar čia bananus ant sienos pasikabinus, ar citrinos labiau derėtų, bet galiausiai pagalvojome, jog įpirksime tik išsimokėtinai, tai ilgai reikės mokėti... 

Perkam banano paveikslą už £1990? O gal citrinų už £3300?

Išgirdę pilvų gurgsmus pagalvojome, jog burgeriai visai neblogai į skrandžius sueitų. Todėl savo Crawl'inimą užbaigėme Teviote, kur be gailesčio sudorojome išsvajotuosius burgerius (arba sriubą, arba nachos). Bet čia prie mūsų prisijungė Greta ir Rokas kurie kartu su Martynu nukeliavo į Botanic Gardens ir užbaigė dienos tikslą! Na, o likusieji nusprendė palaukti pavasarinio žydėjimo ir galbūt tada aplankyti Botanic Gardens. :)

DovilėNo comments:

Post a Comment