20 Mar 2016

EULS Spring PokerTarp EULS narių jau senokai virpėjo klausimas "tai bus tas pokeris pavasarinis ar nebus?". Ir iš tiesų po to, kai sužinojom, kad pokerio Enjoy restorane žaist nebegalėsim ( :((( ), ties pokeriu buvo iškilęs nemažas klaustukas. Vis dėlto, nėra padėties be išeities ir pokerio turnyras įvyko visai šaunioje vietoje - WPC bendrabučio common roome.

Feisbuko eventas skelbė, kad pradžia šeštą valandą vakaro. Visgi, šeštą valandą vakaro buvom gal 4-5 piliečiai ir neturėjom žetonų. Kažkaip labai šiemet visi stengiasi būti madingi ir vėluoti. Reiks kažkaip šitą reikalą išgyvendinti. :D Anyway, septintą šiaip ne taip pradėjom. Turiu prisipažint, kad nesusiskaičiavau, kiek žmonių buvo, bet spėju, kad pradžioj apie penkiolika ir po to dar prisijungė keli žaidimo eigoje. :)

Taigi, į smulkmenas per daug nesivelsiu ir paskirų handų neaptarinėsiu, bet nuo pat pradžių užvirė įdomus kortų mūšis. Kiek daugiau pokerio 'ragavę' EULS nariai demonstravo savo patirtį ir nuo pat pradžių bandė spausti savo stalo kolegas. Visgi, ir kiti nebuvo linkę nusileisti, o kartais 'paėjus kortai' ir nuskausmindavo pokerio asus.Kai kurie pasirinko agresyvesnę žaidimo taktiką, todėl nepraėjus nė pusvalandžiui prasidėjo pirmieji rebajai. Jais labiausiai pasižymėjo vienas stalas, todėl nugalėtojas už savo prizo dydį tikriausiai turėtų būti labiausiai dėkingas agresoriams. :} Prie kitų stalų vyko kiek ramesnė kova, tačiau ir ten netrūko įdomių rankų ir solidžių bankų.Trečiadieno vakaras taip pat buvo ir Čempionų Lygos vakaras, o kadangi common roome turėjom televizorių, tai būtų buvusi nuodėmė nepažiūrėti kokių tai įdomesnių varžybų. Kadangi Arsenalo ir Barsos poroje viskas buvo aišku, tai pasirinkom Juventus-Bayern rungtynes ir tikrai nenusivylėm. Po 120 minučių futbolo gražią pergalę pasiekė vokiečiai. To be honest, iškritusieji pokerį nustūmė į šalį vardan futbolo. Na ir dėl tokio mačo buvo verta. :))

Grįžtam prie temos. Po poros valandų pasiekėm pertrauką. Jos metu norintieji galėjo pasipildyti savo banką 5000 žetonų. Be abejo, ambicingiausieji taip ir padarė. Pertraukos pabaigoje buvo suskaičiuoti prizai, kurie šiame turnyre buvo £22, £12 ir £7 atitinkamai pirmai, antrai ir trečiai vietoms. Taigi, po pertraukos dėl šių prizų užvirė kova tarp geriausių ir 'turtingiausių' žaidėjų.

Praizai

O ta kova virė labai atkakli ir jei prilygintume jos virimą verdančiam puodui, tai vanduo tikrai būtų išsiliejęs per viršų (deep). Galiausiai pasiekėm finalinį stalą, o prie jo šeši vyrai: Dainius, Jonas, Vladas, Lukas, Evaldas ir Ąžuolas.

Na, o dabar belieka išdalinti vietas. Labiausiai prie finalinio stalo nepasisekė Dainiui. Jis iškrito pirmas ir užėmė garbingą šeštąją vietą. Po to korta 'nepaėjo' Vladui ir jis antrasis paliko finalinį stalą su nuliu svarų kišenėje, bet penkta vieta. Na ir galiausiai paskutinis prieš prizus iškrito ir ketvirtas liko Jonas. Neaišku ar iš to džiaugsmo užėmus ketvirtą vietą, ar kaip tik iš nusivylimo Jonas išėjo namo palikdamas šaliką ir visą savo pokerio rinkinį (tikrai buvo faina tempt jį su savim namo MAN...).

Top3 ir Dainius dealina
Na ir ką gi. Galiausiai top trys EULS pavasariniai pokeristai liko išsiaiškinti santykių ir išsidalinti prizų. Per daug netempiant gumos... Labai gerai pasirodė, užėmė trečiąją vietą ir septynis svarus laimėjo - Lukas. Galiausiai liko du vakaro 'sunkiasvoriai' Ąžuolas ir Evaldas. Pats nebebuvau, bet legendos sklando, kad kova vyko labai lygi ir galiausiai abiem kiek pabodo, todėl abu sustūmė allinus. Ąžuolo kortos buvo lyg ir geresnės, bet nepamatęs riverio nesakyk 'dvim du svarai mano'. River killer, Evaldas pasigauna eilę ir laimi EULS pavasarinio pokerio turnyrą! Sveikinimai Evaldui su pirma vieta very well played! O, Ąžuolai, nenusimink, bus tų pergalių, antra vieta vis tiek žeurei gerai.Taigi va tokia ta pokerio istorija. Bottom line is MERGINOS, bliamba, ŽAISKIT IR JŪS KITĄ KARTĄ, nes kažkaip #liūdna, kai nė viena iš jūsų neprisijungė. :(

TL;DR 6. Dainius 5. Vladas 4. Jonas 3. Lukas(£7) 2. Ąžuolas(£12) 1. Evaldas(£22)


.a

No comments:

Post a Comment