3 Mar 2016

Intramural krepšinio lygos batalijos

Jau praėjo nemažai laiko nuo paskutinės krepšinio rungtynių apžvalgos, bet kažkaip niekas nesiskundė, kad trūksta, tai ir patingėjom... :} Na, bet gal visgi turim blogo skaitytojų, kuriems įdomu, kaip sekasi komandai The Other Dream Team antrajame metų sezone (aka antrame semestre).

Po rungtynių su Medics1
Taigi, pirmosios varžybos įvyko vos grįžus po kalėdinių atostogų, sausio 17 dieną. Varžybos buvo prieš komandą Can-Asians. Norėjom sezoną pradėti pakiliai, todėl visi į rungtynes susirinko puikios nuotaikos ir nusiteikę tik vienam - naujame sezone apginti titulą. :) Kaip norėjom, taip ir padarėm. 56-24 ir pirma pergalė jau mūsų kišenėje.

Antrosios varžybos po savaitės išpuolė su pirmąja medikų komanda. Iš tiesų šioje lygoje mūsų pagrindinis pranašumas yra ūgis. Obettačiau, šiose varžybose medikai atsivedė porą ilgšių, kurie sukėlė nemažą galvos skausmą baudos aikštelėje abiejose aikštės pusėse. Kapojomės su medikais iš paskutiniųjų, kova vyko taškas į tašką ir tendencingai po keturių kėlinių buvo lygu. Visgi, per pratęsimą jau niekam nebebūtų kilę klausimų, kuri komanda geresnė. Dėka puikaus Juozo ir Vitkaus pataikymo ir sunkaus darbo gynyboje galų gale susitvarkėm. Tikslaus rezultato nebepamenu, bet laimėjome 4 taškais. :) (iš tiesų gal ir meluoju apie šias varžybas, bet manau, kad ne :D )

Po savaitės, ginklus surėmėme su EUABC YESSUSHI. Su šia komanda pirmajame semestre nesužaidėme, bet vos susirinkę į rungtynes pamatėme, kad komandos nariai - ekskliuzyviai azijiečiai, todėl ūgiu nepasižymėjo. Per apšilimą jie pademonstravo neblogą pataikymą iš tolėliau, todėl mūsų ūgio persvara nebuvo tokia naudinga, kaip norėtume. Pirmuosius du kėlinukus The Other Dream Team diktavo savo sąlygas ir atrodė, kad rungtynių baigtis nekels didelių klausimų. O tada prasidėjo mūsų duobė... Nebesugebėjom užpulti, gynyboje leidom jiems išmesti laisviems. Viso to kracho pasekoje, ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus. O tada prasidėjo kova taškas į tašką. Vis dėlto, šįkart fortūna nuo mūsų nusisuko... Apmaudžiai suklydome baiginėjantis rungtynių laikui, praleidome metimą iš po krepšio ir patyrėme apmaudų pralaimėjimą. 54-52.

Na, liūdėti daug laiko neturėjom, nes po savaitės laukė dvikova su Girtais Dėliotojais (drunken dunkers). Jei atvirai, šių rungtynių rezultatas taip pat neužfiksuotas lygos lentelėje (dėl rezultatų neregistravimo galima kaltinti komandos kapitoną Ąž arba kitų komandų kapitonus :) ), tad pamenu tik tiek, jog laimėjom. Tikriausiai užtikrintai. :)

Dar po savaitės turėjom susitikt su JCMB-Ballers, bet tai buvo sekmadienis prieš ILW, todėl nemažai mūsų komandos žaidėjų išvyko atostogų. Taigi, varžybas nusikėlėm (tik neaišku į kokią dieną... :D ).

Inovatyviai pailsėję sugrįžom į krepšinio ritmą su varžybomis prieš teisininkus (Law Ballers). Sekantys blogo įrašus turbūt atsimena, kad šioje komandoje žaidžia vyrukais ugniniais plaukais, kuris savo krepšinio (ne)išmanymu ir nereikalingomis emocijomis visada bando mūsų kantrybę. :D Pirmame semestre su šia komanda sužaidėme lygiosiomis (po pratęsimo). Vis dėlto, šįkart pavarėm kai reikals. The Other Dream Team nuo pat pirmosios minutės diktavo savo sąlygas, varė visus varžovus į neviltį savo uraganiniu puolimu ir kibia ir varžančia it tramdomieji marškiniai gynyba. Visgi, tokia graži istorija visada turi turėti kokį nors "bet"... O tas "bet" šįkart buvo mūsų komandos trenerio, idėjinio lyderio ir puikaus žaidėjo Vitkaus trauma. Berods trečiajame kėlinuke jis nesėkmingai nusileido ant parketo ir pasitempė čiurną. Varžybos jam buvo baigtos, bet Vitkus pažadėjo, kad karjerai dar ne pabaiga, taigi, galbūt dar išvysime jį ir ant Edinburgo parketlenčių. 90-38, no more questions your honor. #lawyered

Na ir atėjom iki varžybų įvykusių vos praėjusį savaitgalį. Traumuotasis treneris šįkart atėjo pasipuošęs baltais marškiniais lyg būtų tikrai treneris ir tapo neblogu moraliniu boost'u mūsų komandai, kuriai apšilinėti teko be kamuolio... Na, bet kaip pasakytų mano geras draugas: "Geriems nereikia." Pradėjom varžybas puikiai ir tris kėlinius visiškai varėm juos į nevultį. Ketvirtame kėlinuke truputį atsipalaidavom, bet skirtumas buvo toks didelis, kad tai atleistina. :] Rungtynių rezultątą skaičiavo varžovai ir, anot jų, galutinis rezultatas 76-22. Na, mano asmenine nuomone, mes sumetėm mažiausiai šimtą. Bet ką čia ginčisies. A win is a win. :)

Kadangi atmintis apie kai kurias varžybas jau apsiblausiusi, tai sunku pakomentuoti apie konkretų vieno ar kito žaidėjo pasirodymą. Realiai, visi žaidžia ir žaidžia puikiai (tik aš ne itin :DD), o kas svarbiausia, aikštėje atiduoda visą save nepaisant skausmų, pagirių ar per aukštos temperatūros. Šį semestrą komandai bent kartą atstovavo šie vyrukai: Mantas, Ąžuolas, Juozas (KD, bet gal labiau Curry?), Povilas (dažniau ateik, turėsi irgi palyginimą), Vitkus, Laurynas, Arnas, Lukas, Deividas ir Žygimantas. Na ir, be abejo, kaip gi be mūsų šauniųjų damų: Dovilės, Ugnės, Martos ir Ievos. :)


Pabaigai klausimėlis skaitytojams šiuo linku: http://strawpoll.me/6983624 . Nepasididžiuokit ir pabalsuokit. :)

Kad jau daskaitėt iki čia ir papuolėt į krepšinio pasaulį, tai dar pasigrožėkit ir kelių savaičių senumo įvykiais iš už Atlanto:Ačiū už dėmesį.

.a

No comments:

Post a Comment