27 Sep 2016

Sveiki parvykę & Krikštynos

Paskaičiavau, kad nuo paskutiniu pranešimo bloge praėjo beveik lygiai šeši (ŠEŠI) mėnesiai. Daug visko per tą laiką įvyko: akademiškai visi pasenom vieneriais metais, Edinburge praėjo vasara su dviem (ar trim) vasariškai karštom dienom ir, jei neklystu, daugiausiai 1997 metais gimę žmonės baigė mokyklas ir pradėjo studentavimą. Kaip ir kiekvienais metais šaunus miestas, geras universitetas ir, svarbiausia, puikus oras atviliojo būrėlį ir į Škotijos sostinę.

Prieš kiek laiko vykusioje Activities Fair'e registravome naujais atvykusius arba sugrįžusius EULS narius. Sąraše matau 11 žmonių, įstojusių 2016 metais. Vis dėlto praėjusį ketvirtadienį (rugsėjo 22) Bar50 vykusiame sociale apturėjom rekordinį skaičių žmonių, kad net pristūmus kelis papildomus stalus vis tiek visi netilpo. Šituo tiesiog noriu pasakyti, kad tas skaičius vienuolika turėtų būti didesnis ir laukiam visų neužsiregistravusių užsiregistruojant :} .

Taigi, kaip jau galėjot suprasti, socialas buvo smagus. Gaila, kad kai kurie nesudalyvavo, bet nepraleiskit kitų kartų (o artimiausias jau po poros dienų!). Vieną dieną pailsėję nuo EULS renginių šeštadienį rinkomės krikštyti mūsų šviežienos.

Priesaika

Nors ir buvome pažadėję labai draugiškas ir neskausmingas krikštynas, narsuolių pasikrikštyti atsirado vos šeši (Andrius, Gintė, Tautvydas, Inga ir jau seniau į Edinburgą atvykę Mindaugas ir Rimvydas). Oras šeštadienį žadėjo puikias škotiškas krikštynas su vėjeliu ir gal net švęsto lietaus vandeniu.

Per pietus susirinkome Meadows'uose ir krikštynų procesą pradėjome žaisdami okvardžius susipažinimo/ice-breaking žaidimus. Visiems pasirodė baisiai sunku sugalvoti apie save vieną melą ir vieną tiesą, bet persiųsti citriną ratu be rankų pagalbos sunku nebuvo (#sunkunebuvo). Tada pagaliau atėjo metas pagrindiniam krikštynų akcentui - mini-ala-treasure-hunt'ui.

Jokių lobių mes Edinburge išslapstę nebuvome ( :( ), bet paskirstę šešetuką į dvi komandas įdavėme jiems 12 užuominų apie daugumai puikiai pažįstamas Edinburgo vietas. Kai kuriose reikėjo atlikti tam tikras užduotis, paslėptas vokuose, o poroje vietų jų laukė komiteto nariai, kurie taip pat buvo paruošę šiokias tokias užduotis. Na, o prie kitų objektų užteko tiesiog įsiamžinti. :)
Per porą valandų komandos aplankė tokias vietas kaip Edinburgo pilį, muziejų, parlamentą, Primark'ą, Ross fontaną, Greyfriar's Bobby ir t.t. ir panašiai. irrrrrr... galiausiai sugrįžo ten pat, kur viskas ir prasidėjos - į Meadows'us. Čia sutikrinę komandų atliktas užduotis ir padarytas nuotraukas nusprendėme, kad pasivaržyti jie galės laikydami egzaminus ar per pokerio vakarą, o per krikštynas tegu nugali draugystė. :} Ir tada, be abejo, atėjo metas priesaikai. Dabar aš bijau pameluoti, bet manau, kad šios krikštynos buvo pirmosios, per kurias įvyko krikštas vandeniu, nes būtent tada, kai atėjo metas sakyti priesaiką, pradėjo lyti (or should I say purkšti).
Štai taip baigėsi oficialioji krikštynų dalis ir turime šešis naujus pilnaverčius EULS narius. Nekrikštams tiesiog galime pasakyti, kad gaila, jog neatėjote, dabar visus metus turėsit gyventi nekrikštyti, o, kaip EULS senbūviai jums pasakys, nekrikštytus persekioja nesekmės. Laikykitės. :)
Krikštynų šventiniai pietūs įvyko Teviote, o po jų išsiskirstėme po namus kiek pailsėti, nes vakare laukė krikštynų afterpartis. :)

Aišku, afteryje susirinko daugiau žmonių negu pačiose krikštynose (nes taip jau yra). Smagiai pradėjome SS apartamentuose, o dar smagiau užbaigėme naktiniame klube The Hive, kurias be visa ko tapo EULS sponsoriumi, todėl tapti EULS nariu apsimoka dar ir dėl to, jog už tai gausit VIP package'ą, duodantį pigesnį/nemokamą įėjimą ir mažesnes išlaidas prie baro.

Tai va toks pranešimas po pusės metų pertraukos. Geros dienos, geros savaitės ir iki kitų kartų.

.a

afterio daina

No comments:

Post a Comment