18 Oct 2016

Career Talks '16


Praėjusį šeštadienį, penkioliktą spalio Tevioto Study Roome susirinkom tradiciniam EULS renginiui Career Talks '16.

Praėjusiai metais gyrėmės, jog pirmą kartą renginyje dalyvavo mūsų sosaječio alumnų. Taigi, šiemet smagu paminėti, kad dalyvavusių alumnų gretos labai padidėjo ir visi pasidalijo savo sėkmės receptais, pagal kuriuos savo karjeros tešlą dabar galėsim minkyti mes - esami studentai. #karjeristasnuonulio

Šiemet kalbėtojai buvo suskirstyti pagal savo disciplinas/sritis. Kiekvienas pakalbėjo apie savo darbą/kelią į sėkmę ir tuomet visi vienos srities atstovai susėdo ant karštųjų kėdžių ir atsakinėjo į publikos klausimus. Metų kodėlčiuko prizą be konkurencijos laimėjo Ąžuolas, kuris uždavė daug įdomių klausimų. Ačių jam už tai.

Tikriausiai, jei jau skaitot, įdomu, kas dalyvavo ir ką gero papasakojo... Jūsų laukta akimirka atėjo...


Engineering (Electronics)  • Kęstutis Jankevičius papasakojo, kaip iš mokyklos suolo nukeliavo į inžinieriaus sėdynę Jaguar Land Rover.
  • Domantas Cibas - pasidalino savo patirtimi universitete, pripažino turėjęs nesėkmingų interviu, bet dabar džiaugiasi dirbdamas ARM.


Jei turim skaitančių Civil inžinierių, tai pernai Andrius pasidalino savo patirtimi/mintimis ir turim jums net vaizdo įrašą. Prezentacija aktuali NE TIK Civil inžinieriams. https://www.youtube.com/watch?v=joKcNVixtqo :)

Sciences  • Ugnė Mitrikevičiūtė papasakojo, kaip jai sekasi siekti mokslų daktarės vardo (nes labai faina pasirinkt Dr, kai perki skrydžio bilietus <<-- čia mano mintis, ne jos) ir padrąsino susirinkusius nebijoti rinktis doktorantūros studijų. Va, atostogų nemažai... :}
  • Marta Mitrofanovaitė pasidalino savo patirtimi vasaros praktikoje Edinburge ir patarė ieškantiems praktikos universitete užspaminti dėstytojus ir visų iš eilės teirautis "maybe you need an intern to do the work you don't wanna do?".


Turėjo kalbėti ir Mantas Matjušaitis bei Dainius Tautvaišas, bet deja dėl sveikatos problemų to padaryti negalėjo. Visgi, manau, kad labai nesupyks, jei jus kirbinančius klausimus užduosit feisbuku.

IT  • Marijonas Petrauskas papasakojo, kaip po studijų sumanė grįžti į Lietuvą, kaip vertina kelis Lietuvoje vystomus start-upus ir kaip jam smagu dirbti Uberyje.
  • Karolis Greblikas pasidalino savo trečiojo (!) internshipo Google patirtimi. Karolis labai pabrėžė techninių interviu svarbą ir atskleidė savo norą išbandyti save kiek kitokioje rolėje.


Finance/Consulting  • Elena Kirieliūtė papasakojo, kaip jai sekasi dirbti PwC kompanijoje, kaip ten viskas not only about the work ir kaip reikia dirbant mokytis ir laikyti egzaminus, kad įgytum tinkamą kvalifikaciją.
  • Klemensas Mečėjus papasakojo apie savo vingiuotą kelionę aplink pasaulį iki svajonių darbo kompanijoje McKinsey & Co. #80ApplicationsIsNotTheLimit!
  • Sandra Dailidytė pasidalino Wealth Manager darbo ypatumais, papasakojo apie darbo specifiką, klientų įvairovę, įprastą darbo dieną bei kaip pati po studijų pradėjo dirbti kitą darbą ir pajuto, jog jis ne jai.


Tai va tokie buvo Career Talks '16 kalbėtojai. Pateikėm jums pilnus vardus, kad galėtumėt juos nesunkiai rasti FB ir LinkedIn. Labai viliamės, kad jie nepatingės atrašyti jums ir atsakyti į jus dominančius klausimus. :)

Vakare turėjom socialą Bar50, į kurį susirinko gausus būrys žmonių. Galiausiai, kiek vėliau vakare išbildėjom į afterį...


Toks tas Career Talks '16. Daugiau Viktorijos meninės fotografijos iš renginio ČIA.

Sėkmės visiems su aplikacijomis ir iki kitų metų!

.a

No comments:

Post a Comment