31 Oct 2016

Damn Scary Halloween with EULS

Labusikas.

nors ofišialy Helovynas (again, turėtų būt HelovInas, bet ir ačiū turėtų būt su ū ilgąja) dar tik šiandien (arba vakar, jei skaitai antradienį), bet EULS nariai jau atitūsijo preš porą dienų, spalio dvim devintą!

Atitūsijo čia labai tinkamas žodis, nes šeštadienį būrys persirengėlių lietuvių rinkosi į šliaužiojimą per butus aka flat crawl'ą, aka party hard.

Dalis vakaro dalyvių

Pirmoji vakaro lokacija Panmūro vieta. Kadangi susiruošti helovyno vakarui daugumai užtruko ilgiau nei planuota, tai ir vakaro pradžia lyg ir nieko gero nežadėjo - į pirmąjį butą svečiai rinkosi vangokai. Beeet, kantrybė-dorybė ir "Romos irgi niekas nepastatė per naktį", tad važiuojam į antrą butą.

Antrasis butas Marčmonto pusmėnulyje sužibo kitomis spalvomis ir vakaras įgavo pagreitį. Dalyviai taip pat buvo gana išradingi ir turėjom labai spalvingą personažų sąrašą. Visi buvo čia - zombiai, ilgai nemiegojęs kunigas, mirties daktarės, stickman'as, stroičikas, iš pasakos nužengusi Pokahonta, iš saulėtosios Barselonos prilėkęs Leo Messi, iš kapo prisikėlė net ir narkotikų barono pusbrolis Gustavo Gaviria, trumpam nuo rinkimų panoręs pailsėti ir paieškoti naujų merginų į Edinburgą atvyko net pats Donaldas Trumpas (gaila, niekas neapsirengė tautiniais rūbais, būtume ir Lietuvos rinkimines aktualijas palietę :( ), na ir iš Kanados į mūsų helovyno partį atvyko net žymusis reperis Drake. Atleiskit, ko nepaminėjau. :} 

Donaldas ir kiti. Be priedo.

Taigi, antrajame bute jau gerokai apsišildę išjudėjom į trečią butą Bristo vietoje. Ten tęsėsi šokiai ir helovyniškos diskusijos. Taip pat išrinkom geriausiai/išradingiausiai helovynui pasipuošusius EULS narius. Kadangi šiemet dauguma pasistengė ir pakėlė šio prizo rinkimus į kitą lygį, tai nusprendėm šį garbingą titulą padalinti keliems vakaro dalyviams - Viktorijai V., Spartai (Drake) ir lyg dar kažkam (jei priminsit kam, tai prirašysiu). Sveikinam!!!

Laikrodžiui mušant kažkiek tai minučių po vienuoliktos vakaro išjudėjom į klubą. Šįkart vakaro 'išrinktuoju' tapo Espionage. Aišku, iškart užsiokupavom plotą vienoje iš salių ir atšokom pačias įvairiausias dainas nuo senų gerų roko šmotų iki Džestino Byberio 'Baby'. Galiausiai, atėjo metas skirstytis namo. :)

Fun story (pasakoju iš nuogirdų; bet kokie faktiniai neatitikimai atsirado iš meninių paskatų): paskutiniojo buto gyventojas Jonas, pasirodo, gurmanas. Turėjo gyvą krabą, kurį ruošėsi pasigaminti ir kada prie progos suvalgyti. Na, bet kur buvusios kur nebuvusios tą helovyno naktį Jono krabą surado už gamtą kovojančios ir gyvūnus mylinčios merginos (arba vaikinai). "Tu negali jo suvalgyti," - šaukė jos (arba jie), bet Jonas buvo užsispyręs ir norėjo apginti teises į savo 'gyvūnėlį'. Vis dėl to, kur du pešasi, krabas laimi. Kol mes keliavom į klubą, krabas apturėjo gyvenimo kelionę. Tuo metu, kai krabas jau galvojo, kad jo vienintelė likusi kelionė bėra 'žalioji mylia', jis tik pyst ir kelyje į Portobello. Portobello=pajūris, pajūris=jūra, jūra=Bikini Bottom, Bikini Bottom=krabo užkandinė. Taigi, krabas išplaukė namo.
Moralas: jei turėsi gyvų gyvūnų EULS tūso metu, jie gali būti paleisti į laisvę.

Ponas Krabas pakeliui į Bikini Bottom

Overall, manau, kad Helovyną galim skaityti pavykusiu. Ačiū visiems už tai, kad pasistengėt pasipuošti šiai šventei. Visi buvot osom.

Helovynas praėjo, vadinasi, kad nenumaldomai artėja tradicinio maisto šventė!!!!!!!! Skambinkit močiutėms ir mamoms, klauskit geriausių receptų ir susitiksim ten! Visi esat puikus kulinarai, tad bus puikus šansas parodyt savo sugebėjimus.:))

.a

No comments:

Post a Comment