2 Oct 2016

The Other Dream Team: A new era begins

Tai ką, laukėt ir sulaukėt. Arba žiauriai nelaukėt, bet mes ir vėl čia. Praėjo vasara, praėjo rugsėjis, atėjo metas į arenas sugrįžt ir Edinburgo krepšiniui. Su didelėmis pergalėmis ateina ir dideli tikslai, tai va po praeitų metų triumfo intramural lygoje EULS komanda The Other Dream Team šį sezoną sieks tik pergalių. Praėjusiais metais pralaimėję vos kartą ir kartą sulošę lygiom, šį sezoną bandysim iš naujo. :)

Tiesa, komandos veidas po praėjusio sezono kiek pakitęs. Studentiškus sportbačius ant vinies pakabino mūsų bokštai Edvinas ir Mantas. O taip pat šiemet komandoje negali rungtyniauti praėjusio sezono žvaigždelė Juozas. Vadinasi, metas ieškoti naujų resursų ir lyderių. Prieš akis laukia įdomus ir įtemptas rungtynių maratonas. Kaip pasakė komandos kapitonas Ąžuolas: "Nors esame kiemo lygos lyderiai, galime pasigirti, jog mes - vienintelė krepšinio komanda Edinburgo universitete (ir turbūt visam mieste), turinti remėjus, todėl tai labai rimta. Tiek pat rimta, kiek ir mus remiantis klubas Hive."

Pirmosios rungtynės prieš pirmąją medikų komandą, kuri šiemet užsivadino baisiai mandru akronimu EUMBC 1. The Other Dream Team komandos pusėje senbuviai Dovilė, Laurynas, Arnas, Povilas, Lukas, Deividas ir Ąžuolas (tiesa, pastarasis pakirstas 'sunkios' ligos šiandien aikštėje nepasirodė; vietoj to ant atsarginių suolelio šlamštė burgerį) bei šviežiena: Ugnė B (du vienodi vardai apsunkins ir stipriai sulėtins šitų apžvalgų rašymą :D ), Simonas ir Mindaugas. O taip pat turėjom ir dvi gerbėjas. Kažkur dviem daugiau nei vidutiniškai.

Taigi, varžybas pradedam tokius penketuku: Povilas, Deividas, Lukas, Dovilė ir iškart į kovą metam Simoną. Pradžia superiškai gera, pirmos kelios atakos sėkmingos, rezultatas gal 5-0, o ant suolelio Laurynas man net pasakė, kad varžovai gal jau palūš, į ką aš galėjau atsakyt tiesiog "panašu, kad taip". Betvisgitačiau taip nebuvo ir medikai nusprendė mus pagydyti mūsų pačių vaistukais, t.y. taikliais metimais. Mūsų taikiklis nusimušė, bet vis tiek po kėlinio pirmavome minimalia persvara.

Antrojo kėlinuko pradžioje tęsėsi klaidų balius. Visgi, ODT greičiau suprato, kad ne klaidų lenktynėse dalyvaujam ir metas mest kamuolį į skylę. Medikams reikėjo atlikti papildomų tyrimų, nes jie were not sure about that. O tai leido mums kiek atitolti. Bet dar tikrai ne tokiu skirtumu, kad galėtume išeit iki Lidlo ir atgal, o grįžę dar vis tiek pirmautume.

Trečiame kėlinyje varžovai pataikė keletą metimų per rankas. Duodu ranką nukirst (vis tiek nelabai taikli), kad jei mestų tokius metimus dar 10 kartų, tai pataikytų gal tik vieną. Ir tą patį pataikę galėtų raudonai apsibraukti dieną kalendoriuje ir kasmet minėti antrąjį gimtadienį. Anyway, mes žaidėm kiek sekmingiau (ir aš įmečiau, yay), dar šiek tiek padidinome persvarą ir po trijų kėlinių 20-11 The Other Dream Team priekyje. Būkim biedni, bet teisingi - ketvirtam beliko atsilaikyti.

Ketvirtą kėlinį puikiu solo pasirodymu pelnydamas tris taškus iš eilės pradėjo Simonas. Po to kiek stabtelėjom, leidom mūsų varžovų taikliosiom rankelėm pataikyti kelis nesunkius metimus, bet rungtynių traukinys medikams jau buvo nuvažiavęs, o visas vietas traukinyje užėmė The Other Dream Team komandos atletai. Pergalė 27-15. Padauginus bus gražiau: 54-30.

Tai ką, uždavėm gerą toną prasidėjusiam sezonui, tereiks jį išlaikyti. Kai kam reikia po vasaros darbų ant masės padirbėti ant ryškinimo, kai kam nebesirgti, kai kam tiesiog susiderinti taikiklį, kai kam tiesiog nepamiršti/nepramiegoti rungtynių, o visiems - susistyguoti komandinį žaidimą ir parodyti šitai lygai, kas tas tikras krepšinis yr.

Susitinkam kitą savaitę toj pačioj vietoj (Trust Upper Hall), tik, berods, 12 dienos.