23 Oct 2016

The Other Dream Team: po ketverių rungtynių - trys pergalės sąskaitoje

Sveiki,

nuo pirmųjų The Other Dream Team rungtynių praėjo nei daug nei mažai - trys savaitės. Kadangi komandai iš manęs realiai nauda tokia, kad yra kas papostringauja apie rungtynes BLOGe, tai akivaizdu, kad porą rungtynių praleidau.

Tai va buvo taip, kad prieš porą savaičių susitikom su sekmadienio globetrotteriais. Rungtynėse dalyvavę žaidėjai pasakojo, kad buvo baisiai nesėkminga diena. Varžovai buvo tikrai žemo lygio ir buvo galimybė smagiu skirtumu juos nugalėti taip užpumpuojant mūsų komandos pasitikėjimą savimi. Na, bet taip nebuvo, baisiai nekrito, bet galiausiai rungtynės baigėsi sėkmingai. Pergalė. 40-26.

Praėjusią savaitę atėjo eilė susitikti su komanda pasivadinusia EUABC Wolves. Tai buvo ta pati azijiečių komanda, prieš kurią vienintelę suklupom pernai. Ir ką... vėl baisiai juoda diena visiems mūsiškiams, o dar iš proto varantis varžovų elementarių krepšinio taisyklių nesuvokimas (nes nu jiem dzin tipo, jie NBA pažiūri kartais) susidėjo į viską ir po labai sunkios ir varginančios kovos The Other Dream Team turėjo pripažinti varžovų pranašumą vos vieno metimo skirtumu. Atsirevanšuosim su kaupu, mark my words. 42-44.

Ir taip atėjo ši savaitė. Susitikom su Gaussian Eliminators. Komanda mums kiek pažįstama, dalyvauja jau ne pirmus metus, ir visus susitikimus su ODT (arba Lietuva) pralaimėjo gana ženkliai. Savo sportinę formą pademonstruoti šiandien atėjo Laurynas, Arnas, Ąžuolas, Mindaugas, Deividas, Lukas, Kornelijus ir mūsų damos Dovilė ir Ugnė B.

Pradedam ataką
Pirmąjį kėlinį pradėjom gana sėkmingai. Jau pirmoje atakoje taiklus Lauryno metimas skrodė tinklelį, o antroje atakoje dar du taškus pridėjo Kobe. Visgi, varžovai irgi nebuvo visai pėsti šįkart. Turėjo jie vieną bičą, kuris visai gerai krepšiniavo. Tiesiai šviesiai sakant, pirmame kėlinyje Gauso Eliminatoriai metė mums visai apčiuopiamą iššūkį, bet po pirmo kėlinio pirmavom vienu metimu. Tik vienu, todėl Dovilė jau buvo susirūpinusi ir paklausė: "Koks planas???"

O planas, aišku, buvo siekti tik pergalės. Varžovai turėjo kitų planų ir antrą kėlinį pradėję kiek galingiau nei mes išlygino reszultatą ir išsiveržė į priekį. Bet tai buvo tik trumpam. Išmynę sankabą ir 'įmetę' antrą pavarą. Sėkmingai užbaigėm kelias atakas iš eilės ir išsiveržėm į priekį kelių metimų atstumu. Pirmąją rungtynių pusę vainikavo Lauryno metimas su sirena (iš tikrųjų tai rėkimu).

Lukas nepelno taškų :/
Trečiasis ir ketvirtasis kėliniai buvo apylygiai. Tai viena, tai kita komanda užplaukė ant sėkmingo žaidimo bangų ir rinko taškus. Visgi, The Other Dream Team jūra buvo banguotesnė ir taškų mes primetėm daugiau. Hailaitai: po trečio kėlinio kažkodėl vėl apsikeitėm krepšiais, bet tai greit buvo sutvarkyta *juokas* ir ketvirtam kėlinyje Kornelijus (jei neklystu) performino pirmąjį šį sezoną ODT dėjimą. *plojimai*
Po dėjimo
Galutinis rezultatas: 56-36 gana užtikrinta The Other Dream Team pergalė. Bet, kaip pasakė komandos kapitonas Ąžuolas, tikrai galėjo/turėjo būti geriau... All in all, po ketverių rungtynių turim savo sąskaitoje tris pergales. Tai, sakykim, visai dar nieko. :)

Kitą savaitę susitinkam su savo senais 'draugeliais' Craig's BBall. Sklando gandas, kad gal turėsim žvaigždišką pastiprinimą........ Rungtynės 5pm Trust Upper Hall. Būtų visai smagu, jei turėtume nors kokį faną...