15 Jan 2017

Auksinis Protas Edinburge s01


Jei nors kiek sekėt mūsų FB grupę, tai privalėjote pastebėti įkyrias (o gal ir ne) žinutes ir kvietimus į 'renginį' kiekvienos savaitės pradžioje. Aišku, blogo įrašo pavadinimas jau išdavė, kad kalba sukasi apie Auksinio Proto gyvuosius žaidimus, kuriuos EULS 'atvežė' į Edinburgą. :)

Paskutinį kartą rimti protmūšiai EULS buvo organizuojami dar gūdžiais 2014 metais, kai varžėmės "Europrotuose". Praėjusiais metais girdėjom EULS narių komentarus, jog jie nori kažkokios protą pasukti verčiančios veiklos, suprask, protmūšių. Galvojom, kad vėl pavyks suorganizuoti "Europrotus". Deja, dėl įvairių priežasčių nepavyko.

Vis dėlto, po, sakykim, pusantrų metų pertraukos protmūšiai grįžo į EULS kalendorių. Šįkart prisijungėme prie Auksinio Proto komandos organizuojamų kassavaitinių žaidimų. Nors ir kiek pramiegoję sezono pradžią, nuo berods trečiojo oficialaus žaidimo prisijungėme ir mes. Gaila, jog dėl praleistų žaidimų nebekonkuravome bendroje Auksinio Proto įskaitoje, bet čia, Edinburge, tikrai apturėjom smagių antradienio vakarų ir virė įdomi kova. :)

Komandų susirinko nei daug, nei mažai - aštuonios. Turint omeny, kad komandose po ~penkis žmones, bendras dalyvių skaičius tikrai siekė bent keturiasdešimt. Tai labai džiugina ir dar kartą patvirtiną, kokie smartassai studijuoja Edinburge. :}

Jau pats pirmasis žaidimas parodė, kad komitetas nesitikėjo tokio didelio susidomėjimo žaidimu, nes net kambarys buvo užbookintas per mažas (lol). Visgi, šiaip ne taip susispaudę 25 vietų klasėje šiaip ne taip sustartavom. Po to, bent jau logistinės problemos buvo išspręstos ir kiti žaidimai vyko daug komofrtabiliau. :D

Nuo pat pirmojo žaidimo visos komandos įsitikino, kad klausimai pareikalaus žinių iš pačių įvairiausių sričių, o svarbiausia - gudrumo. Kartais atsakymas slėpėsi tiesiog pačiame klausim, bet vos viena kita komanda, o kartais iį nė viena nesugebėjo jo pastebėti. :}

Be abejo, buvo ir ginčų dėl atsakymų, buvo daugybė nevilties šypsenų vien išgirdus turo temą, o buvo ir kita daugybė džiaugsmo šūksnių sėkmingai išlukštenus daugiataškius bonus klausimus. Žodžiu, antradienio vakarai buvo kupini pačių įvairiausių emocijų.

Surinktų taškų skaičiumi sunkiai lygiavomės į top Lietuvos komandas, bet šiaip surenkamų taškų vidurkis, kuris buvo labai žemas pirmame žaidime po to paaugo, kai komandos priprato labiau žvelgti į smulkmenas klausimuose. :)

Po kelių pirmų žaidimų išryškėjo komandos lyderės. Realiai po septintojo iš devynių žaidimų dėl pirmosios vietos kovojo dvi komandos - Alkochemikai ir Mazgotės. Vis dėlto, aštuntajame žaidime Alkochemikams žaidimas labai neusiklostė ir jie į priekį paleido savo varžovus. Dėl to šiek tiek gaila, akd paskutinis gruodžio šeštosios žaidimas tapo tik formalumu (gaila, kad jame pritrūko vienos komandos :( ).Pirmojo Auksinio Proto sezono Edinburge nugalėtojais tapo komanda Mazgotės. Ji buvo apdovanota kvietimu į vieną iš Edinburge įsikūrusių pabėgimo kambarių. Spėju, jog kvietimo dar neišnaudojo, o kai išnaudos būtų smagu išgirsti, ar patiko. :)Jau už poros dienų pradedame antrąjį sezoną, į kurį turėtų sugrįžti tos pačios aštuonios komandos. Žiūrėsim, kas per atostogas labiausiai apsikaustė žiniomis ir kaip komandoms seksis 2017. :)

Daugiau nuotraukų iš AP žaidimų FB grupėje čia ir dar čia.

.a

No comments:

Post a Comment