15 Jan 2017

EULS Grinch-mas


Dabar jau praėjusių metų lapkričio 25 dieną, likus lygiai mėnesiui iki Šv. Kalėdų, EULS atšventė neŠv. Grinčlėdas.

O viskas buvo taip, kad susirinkome Tevioto Balcony Room. Priešegzamininis stresas, prastas oras ar dar koks velnias sutrukdė tą vakarą savo šypsenas parodyti nemažai daliai EULS narių, bet visgi kiek per dvidešimt žmonių susirinko paminėti gražiausios metų šventės. :) Svarbiausia, kad visi atvykę buvo puikios šventinės nuotaikos ir nusiteikę bent tam vakarui pamiršti visas pasaulio negandas.Vakarą pradėjome tokiu easy-going protmūšiu truputį priminusiu Kalėdinius filmus, dainas ir šiaip įvairius fun facts apie Kalėdas ir žiemą. Keturios komandos kovoje dėl mandarinų ir kalėdinio vyno nėrėsi iš kailio, kol galiausiai aršioje kovoje viena nugalėjo. Nors gal labiau tiktų pasakyti, kad nugalėjo kalėdinė dvasia, nes nugalėtojų komanda savo prizu pasidalino su visais (ir aš gavau), tad safe to say, jog nė vienas neliko nuskriaustas. :)Visgi, toks kalėdinis gerumo proveržis ir ore tvyrantis mandarinų kvapas pradėjo stipriai šildyti mūsų Grinčlėdų globėjo Grinčo širdį. Taigi, norom nenorom turėjom atiduoti duoklę globėjui tad perėjome prie kitos vakaro dalies - dovanų dalybų.

Na, o dovanų dalybos ne kalėdiškos, o grinčlėdiškos. Sustojome ratu, dovanos viduryje, žmogus pasiima dovaną, o kitas gali arba imti kitą dovaną iš centro, arba atimti dovaną iš kito žmogaus. Tai taip apsukom gal du-tris ratus, nudžiuginom mūsų vakaro globėją ir tada puolėm pakuoti dovanų.


O dovanų buvo visokių - nuo įvairiausių skanėstų iki pledų, pagalvėlių, gėrimų ir taip toliau. :) Aš tikrai labai nuoširdžiai tikiuosi, kad visi likote patenkinti savo dovanomis ir tą vakarą namo parsinešėt nors šiokią tokią kalėdinę nuotaiką. :)


Taip baigėsi oficialioji vakaro dalis. Po jos, dalis vakaro dalyvių patraukė namo, o dalis 'persimetė' į Kincaid's Court bendrabučio bendro naudojimo kambarį, kuriame įvyko šiokių tokių gėrimų 'tasting session' bei ilgos diskusijos svarbiomis ir ne tiek svarbiomis temomis. Kitiems, girdėjau, vakaras baigėsi Hive dancefloore...:}

Tradiciškai šioje vietoje turėtų nuskambėti gražių švenčių palinkėjimas, bet sosaječio VP Communications tiek stresavo dėl egzaminų, o po to taip tinginiavo per atostogas, kad šis postas bloge atsiranda gerokai per vėlai. 

Bet vis dėl to, sėkmingų jums jau prasidėjusių 2017 metų. Lengvų sesijų, nesudėtingų darbo paieškų, daug smagių vakarų su draugais ir šiaip visko visko, ko patys norit, bet gal kartais net gėda prisipažint. :)


Daugiau Viktorijos darytų nuotraukų tikrai rasit mūsų FB grupėje.

.a

No comments:

Post a Comment