18 Mar 2017

Kovo 11 aka kelionė į St Andrews!
Šiek tiek apsiniaukusį šeštadienio rytą mus neramino mintis - tai ar antras kartas ir vėl pameluos, ar vis dėlto išvažiuosime į St Andrews. Ir antras kartas nemelavo, fiasko nepatyrėm ir devyniese išvažiavome į St Andrews! Verta paminėti, jog Jonas, paryčiais grįžęs iš Glasgow, tuomet nemiegojęs nuėjo į sporto klubą ir sugebėjo prie mūsų taip pat prisijungti. 

Pirmas malonus siurprizas buvo, jog mokėti teko dvigubai mažiau nei tikėjomės, mat grupėms taikoma nuolaida. Už 7 svarus kiekvienas suvažinėjome pirmyn ir atgal, nors planuota kaina buvo apie 10-14 svarų :)) Ir po beveik 2 valandų ilgo kelio per daug šiltame autobuse pagaliau pasiekėme Švento Andriaus žemę ir džiaugėmės grynu oru. 

Pirmiausia patraukėme iki link miesto centro bei nusipirkę ledų aplankėme St Andrews Katedros griūvėsius. Ten simboliškai nusifotografavome imituodami bažnytines apeigas (galiu lažintis, kad nežinodami iš nuotraukos nesuprastumėtė, kas čia vyksta, bet mes stengėmės) ir patraukėme link molo. Ten ir įsiamžinome su Trispalve Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventės proga.Na, o toliau eidami atradome ir St Andrews universiteto muziejų. Sužinojome, kad Edinburgo universitetas (1582) yra 169 metais jaunesnis nei St Andrews universitetas (1413) #funfact. Bet visi labiausiai sužavėti buvo vaikų kambariu muziejuje. Deja, iš nuotraukų galima matyti, kad iki tobulo taiklumo dar tolimas kelias.
Mums išlindus iš muziejaus išlindo ir saulė, patys stebėjomės, kaip šilta, tad patraukėme link paplūdymio. Vis dėlto maudytis dar buvo per šalta :( pavaikščiojome akmenimis bei įamžinome praktiškai meno kūrinį, kurį galėtume parduoti kaip Doritos reklamos idėją.

The Creation of DoritosDar šiek tiek paklaidžioję po šį mažytį miestą, sugrįžome į Edinburgą ir padarėme išvadą, kad ten gražu, bet gyventi būtų žiauriai neįdomu, tad Edinburgas >>St Andrews :)
No comments:

Post a Comment