3 Apr 2017

Annual General Meeting '17

Penktadienį - paskutinę pirmojo pavasario mėnesio dieną - apturėjom tradicinį EULS sezono uždarymo vakarą - Annual General Meeting. Šiandien jau pirmadienis, tad metas trijų dienų senumo naujienomis pasidalinti su visais nebuvusiais.:)Kiek po septynių ne itin gausus būrelis aktyviausių EULS narių susirinko milžiniškame Appleton Towerio paskaitų teatre numeris 4. Oficialią vakaro dalį vedė EULS Prezidentė Ieva ir viskas prasidėjo nuo sezono aptarimo. Prisiminėm krikštynas ir prakeikėm jose nedalyvavusius frešus :}. Vėliau sekė kelionė į Pentlandus ir šiemet kiek pasikeitęs (tikimės, kad į gerą) Career Talks '16. Tuomet eilė atėjo dviem puikiems vėlyvo rudens renginiams Helovynui ir Food Fair. Prisiminėm ir pirmojo semestro 'uždarymą' - EULS Grinčlėdas. Neapsieita ir be Auksinio Proto (s01) bei dviejų Lietuvai svarbių dienų - V16 ir K11. Aišku, niekas nepamiršo ir The Other Dream Team žaidimo Intramural krepšinio lygoje, lan parčio, socialų bei neseniai įvykusio chill-sessiono Meadowsuose. Viską sudėję turim visai smagų EULS 16/17 sezono paveikslą. Su savais tiksliais bei netiksliais potepiais, bet manom, jog šiemet kiekvienas sosaječio veikloje galėjo rasti savo 'nišą'. :)Po metų apžvalgos sekė naujo komiteto rinkimai. To be honest, kiek gaila, kad nebeturim tokių 'gaidžių peštynių' (čia nepiktai), kaip turėjom prieš kelis metus, kai į vieną poziciją kandidatavo po kelis žmones, visgi tikėkimės, kad jau kitais metais vėl išvysim inirtingas kovas dėl vieno ar kito posto. :}

Taigi, per daug netempsiu gumos ir pasakysiu, kad visi naujojo komiteto nariai yra šių metų frešeriai. Tad, labai tikėtina, kad į kitų metų EULS veiklą jie įneš daug jaunatviško inovatyvumo, šviežių idėjų ir naujovių, kurios išblowins mūsų visų protus. Watch this space. :)

Naujasis komitetas:

 • Prezidentas - Tautvydas Skrolis
 • Secretary - Inga Gražulytė
 • Treasurer - Gintė Petrulionytė
 • VP: Activities - Miglė Šiaučiulytė
 • IT Coordinator - Elena Lapinskaitė


Senas ir naujas
Nuoširdūs sveikinimai visiems ir didžiulės sėkmės beigi kantrybės! Live long & prosper. O šiaip visi mylėkit ir gerbkit.

Akylesni gal pastebės, kad neatsirado narsuolio, norinčio užimti VP: Communications rolę. Tai nėra executive postas, taigi tinkamas žmogus tiesiog bus surastas vėliau. :)

Užbaigę svarbiausią ir oficialiausią vakaro dalį perėjome prie nominacijų teikimo. Šiemet EULS Osomiškiausiųjų rinkimuose buvo dvylika kategorijų. Siūlyti nominantus bei atiduoti savo balsus galėjo visi EULS nariai ir štai, ką jie nusprendė:

EULS Osomiškiausieji 16/17:

 • Metų renginys - Auksinis Protas
 • Metų frazė - "Niekas niekada nepasikeis, reikia tik pataikyti į tą sumautą skylę" - Povilas
 • Metų bajeris - Operacija Pono Krabo išgelbėjimas per EULS Helovyną
 • Metų fail - Juozo išmestos dvi picos tą pačią savaitę
 • Metų praradimas - Sparta (tai kitais metais šviečiasi sugrįžimas :D )
 • Metų daina - Partymaker
 • Metų sportininkas - Povilas
 • Metų chebra - frešeriai
 • Metų hata - Jono butas
 • Metų vaizdelis - The Creation of Doritos
 • Metų frešeris - Tautvydas
 • Metų senbūvis - Arnas  (pasinaudodamas vis dar tarnybine padėtimi padėkosiu visiems balsavusiems)


And that was a wrap! Apdovanojimai užbaigė kompaktišką vakaro ceremoniją ir visi išjudėjom ruoštis afterparčiui...

...kuris vyko Kincaid's Court. Tradiciškai socializavimosi eliksyrai pradžioje atrišo liežuvius visiems ir pasipylė istorijos. Po to pralaisvėjo klubai ir prasidėjo šokiai. Na, o galiausiai... Pažiūrėkit žemiau patys. :}

'Hive is good'Nors ši vieta šiemet netapo 'Metų galutine vakaro vieta', bet bent jau AGMo galutine vakaro vieta patapo.

Ačiū visiems dalyvavusiems AGMe, ačiū visiems šiemet buvusiems su mumis. Prisijunkit ir kitais metais, turėtų būti osom!

_________________

Tuo pačiu čia yra mano priešpaskutinis blogo postas (AP s02 pending). EULS komitete praleidau trejus metus. Buvo ir gerų dalykų, buvo ir ne tokių gerų. Suradau draugų ir, tikriausiai, heiterių, bet tikrai daugiau draugų ir dėl to labai džiaugiuosi. Bus įdomu kitąmet stebėti viską iš šono ir pažiūrėti, ką jaunimas gero sugalvos. :) It's been a fun ride, but it's time to get off.

Sėkmės, taiklių metimų ir may the force be with you. Always. ;)

.a
No comments:

Post a Comment