5 Apr 2017

Auksinis Protas Edinburge s02


Vakar praūžė paskutinis Auksinio Proto žaidimas Edinburge šiais mokslo metais. Nors oficialiai AP sezonas dar nesibaigė, bet atostogos ir egzaminai stabdo mūsų antrąjį sezoną kiek anksčiau. Visgi, šį semestrą turėjom net dvylika žaidimo vakarų, 768 įdomius klausimus, 8 komandas, ~40 žaidėjų, daug ironiškų šypsenų ir frazių 'taip ir galvojom'.

Ta proga, kad atkentejo visą sezoną, komandos vakar vaišinosi pyragu 'Tinginys'. Labai į temą, nes po sunkaus protinio darbo žiauriai smagu patingėti. :}Sezonas prasidėjo dar gūdų sausį, kai lauke buvo biškį šalčiau negu dabar, bet temperatūra žaidimų metu nuo pat pradžių kilo iki maksimumo. Pirmajame sezone pripratusios prie žaidimo formato ir klausimų formuluočių, šiame sezone komandos buvo pasiruošusios sukovoti iki galo. Jau pačiame pirmame žaidime buvo pasiektas rezultatyvumo rekordas, kuris, beje, išliko iki pat sezono pabaigos. :) Gal kitais metais kas nors pagerins.

Žaidimus šį sezoną laimėjo šios komandos:

  • Mitų Skleidėjai - 3
  • Dulkinamas Aliuminis - 1
  • Autostopu iki Marso - 2
  • Kvintesencija - 1
  • Gryna Nesėkmė - 2
  • Alkochemikai - 3

Praėjusį sezoną nugalėjusios 'Mazgotės' šįkart kelis kartus buvo labai netoli pergalės, bet vis pritrūkdavo vieno ar kito teisingo atsakymo. Visų žaidimų rezultatus galit rasti FB labai nesunkiai. Jum tereikia būti EULS grupės nariais (turbūt jau esat, nes kitaip nelabai užklystumėt į BLOGą) ir tuomet FB paieškoje suvesti grotažymę #AuksinioProtoVakariukas . Voila!

Pastebėjome, kad šį sezoną buvo pora žaidimų, kai komandų surinktų taškų vidurkis buvo labai žemas. Iš pradžių svarstėm tiesiog pašalinti žaidimo su žemiausiu vidurkiu rezultatą, bet tai galėjo nuskriausti kai kurias komandas. Todėl buvo nuspręsta anuliuoti ne vieną, bet du blogiausius komandų rezultatus.

Po vakarykščio žaidimo, kuriame triumfavo Gryna Nesėkmė susidėliojo galutinė lentelė. Trečioje vietoje liko komanda DULKINAMAS ALIUMINIS, antroje - praėjusio sezono nugalėtojai MAZGOTĖS ir galiausiai pirmoje tris žaidimus iš eilės viduryje sezono laimėjusi komanda MITŲ SKLEIDĖJAI.

Nugalėtojai šįkart džiaugėsi superiniu sūrio tortu. Didžiausi sveikinimai ir aplodismentai!

Taigi, tai jau yra oficiali EULS sezono pabaiga. Gal dar susimeetinsim visi kokiam soušiale ar post-exam partyje. Sėkmės, mokslų gerai, egzaminų gerai.Viso,
.a

No comments:

Post a Comment